INFORMUJEMY, NIE KOMENTUJEMY

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

Centralna Agencja Informacyjna

01:51 | czwartek | 23.05.2024

© 2020-2023 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

Czy w TVP jest cenzura? Ciekawa debata posłów Zjednoczonej Prawicy na… Twitterze

Czas czytania: < 1 min.

Kartka z kalendarza polskiego

23 maja

Zanim był Wołyń

16 maja 1657 Kozaccy oprawcy zabrali zakonnika go do rzeźni Grzegorza Hołowejczyka, gdzie go bestialsko torturowali – m.in. przypalając go ogniem, wbijając drzazgi za paznokcie...

Koniecznie przeczytaj

Wczoraj Posłanka PiS Joanna Lichocka, zbulwersowana programem Jana Pośpieszalskiego „Warto rozmawiać”, zaczęła publicznie domagać się wprowadzenia cenzury w TVP.

Odpowiedział jej na to inny poseł Zjednoczonej Prawicy, tylko że tym razem z Solidarnej Polski, Janusz Kowalski. Przypomniał Lichockiej, że cenzura w TVP praktycznie istnieje, bo politycy partii Zbigniewa Ziobry nie są już od miesięcy zapraszani do programów publicystycznych.

- reklama -

– Droga Joanno! A ja jestem za wolnością słowa, dyskusją, brakiem cenzury. I mówię to jako poseł @SolidarnaPL, której politycy od 9 grudnia 2020 nie goszczą w programach publicystycznych TVP, bo “niezgodnie z linią rządu” bronimy suwerenności. Pomimo to bronię wolności w TVP! – napisał Kowalski na Twitterze.

Joanna Lichocka nie czekała z odpowiedzią.

– Drogi Januszu, nie podstawiaj nogi, gdy konia kują..;) Program lansujący kłamstwa, jednostronny, uderzający w walkę z pandemią, narażający przez to zdrowie wielu osób. Przekroczenie granic. Nic wspólnego z wolnością nie ma, z głupotą – w najlepszym razie – mnóstwo – odpisała Lichocka.

Śledź nas na:

Czytaj:

Oglądaj:

Subskrybuj
Powiadom o

0 komentarzy
Wbudowane informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze
reklama spot_img

Ostatnio dodane

Donald Tusk kłamie i oczernia…

Donald Tusk znowu pokazał, że w emocjach traci zdrowy rozsądek. Tym razem z mównicy sejmowej wykrzyczał, że spotykał się...

Przeczytaj jeszcze to!

0
Podziel się z nami swoją opiniąx