INFORMUJEMY, NIE KOMENTUJEMY

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

Centralna Agencja Informacyjna

18:29 | czwartek | 07.07.2022

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

Antyszczepionkowiec Duda? Prezydent zakwestionował efekt masowych szczepień

Czas czytania: < 1 min.

Kartka z kalendarza polskiego

7 lipca

Gdy umarł król…

7 lipca 1572 r. Ostatni Jagiellon zmarł bezpotomnie w wieku 52 lat. Dla Królestwa była to prawdziwa tragedia. Kto wie, jak potoczyłby się losy Polski,...

Koniecznie przeczytaj

W Bratysławie, podczas konferencji Globsec, prezydent podał pod wątpliwość… skuteczność szczepionek. Wbrew wszelkim dostępnym danym, zakwestionował fakt, że epidemią daje się zarządzać dzięki szczepieniom właśnie.

– Dziś żyjemy nadzieją, że ludzkość weszła na ścieżkę powrotu do normalności, że wraz z pojawieniem się szczepionek skutecznie zarządzamy tym kryzysem – opowiadał Duda.

- reklama -

Po czym prezydent poruszył ważną kwestię.

– To pytanie zadajemy sobie w naszych kuluarowych rozmowach również i my, prezydenci państw. To były tematy rozmów wczoraj, także i dzisiaj. Czy możemy mówić o tym, że jeżeli liczba zachorowań w Polsce spadła w tej chwili do takiego poziomu dziennie jak notowaliśmy dokładnie rok temu – czyli między 200 a 400 przypadków – to czy rzeczywiście możemy się cieszyć, że jest to efekt szczepienia, czy to efekt tego, że mamy takie warunki pogodowe, taka jest pora roku? W zeszłym roku nie mieliśmy szczepionki, a przypadków było tyle samo… – dodał prezydent.

Prezydent poruszył w ten sposób kwestię, o którą był pytany podczas konferencji prasowej.

- reklama -

– Oczywiście, że wierzę w stu procentach w skuteczność szczepionek dlatego, że efekty ich działania są widoczne – tłumaczył się Andrzej Duda.

Śledź nas na:

Czytaj:

Oglądaj:

0 komentarzy
Wbudowane informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze
reklamaspot_img

Ostatnio dodane

Chcesz kupić komputer lub telewizor? Śpiesz się! Będzie drożej!

O ile wzrosną ceny po wprowadzeniu w życie nowelizacji wymyślonej przez Piotra Glińskiego, trudno powiedzieć. Powiedzieć można jedno –...

Przeczytaj jeszcze to!

0
Podziel się z nami swoją opiniąx