INFORMUJEMY, NIE KOMENTUJEMY

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

Centralna Agencja Informacyjna

19:17 | czwartek | 07.07.2022

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

Czarzasty przypomniał sobie młodość?. Lider Lewicy o abp. Jędraszewskim: „Ten pan postradał rozum już dawno”

Czas czytania: < 1 min.

Kartka z kalendarza polskiego

7 lipca

Gdy umarł król…

7 lipca 1572 r. Ostatni Jagiellon zmarł bezpotomnie w wieku 52 lat. Dla Królestwa była to prawdziwa tragedia. Kto wie, jak potoczyłby się losy Polski,...

Koniecznie przeczytaj

Podczas uroczystego nabożeństwa na Wawelu, podczas którego modlono się za parę prezydencką, która 10 kwietnia 2010 r. zginęła w katastrofie pod Smoleńskiem, abp Jędraszewski wygłosił niezwykle prywatną homilię.

– To wątek bardzo osobisty, ale jako wspólnota Kościoła żyjąca nauką Chrystusa mamy prawo, by dziękować za to życie śp. prezydenta Lecha Kaczyńskiego i prezesa Jarosława Kaczyńskiego w kategoriach ludu Bożego, który cieszy się, że w nim od tylu lat żyją takie osoby. To nasz obowiązek dziękować Panu Bogu za nich – powiedział abp Marek Jędraszewski.

- reklama -

Te słowa spotkały się ze skandaliczną reakcją Włodzimierza Czarzastego, posła Lewicy.

– Ten pan postradał rozum już dawno. Znam jego wypowiedzi ws. LGBT, różnych grup społecznych. Myślę, że opanował go jakiś szatan i przez niego przemawia – stwierdził Włodzimierz Czarzasty w rozmowie z Wirtualną Polską.

– Trzymam za niego kciuki – im więcej bzdur będzie mówił, tym ludzie zobaczą, w jak wielu aspektach dużo niemądrych ludzi jest wśród kleru – dodał Czarzasty.

Śledź nas na:

Czytaj:

Oglądaj:

0 komentarzy
Wbudowane informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze
reklamaspot_img

Ostatnio dodane

Chcesz kupić komputer lub telewizor? Śpiesz się! Będzie drożej!

O ile wzrosną ceny po wprowadzeniu w życie nowelizacji wymyślonej przez Piotra Glińskiego, trudno powiedzieć. Powiedzieć można jedno –...

Przeczytaj jeszcze to!

0
Podziel się z nami swoją opiniąx