INFORMUJEMY, NIE KOMENTUJEMY

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

Centralna Agencja Informacyjna

14:03 | poniedziałek | 20.05.2024

© 2020-2023 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

Tusk o “sprawie” TVN: Kaczyński, by zdławić wolność, atakuje wszystkie jej bastiony

Czas czytania: < 1 min.

Kartka z kalendarza polskiego

20 maja

Zanim był Wołyń

16 maja 1657 Kozaccy oprawcy zabrali zakonnika go do rzeźni Grzegorza Hołowejczyka, gdzie go bestialsko torturowali – m.in. przypalając go ogniem, wbijając drzazgi za paznokcie...

Koniecznie przeczytaj

W rozmowie z „Gazetą Wyborczej” sprawę kontrowersji związanych z nowelizacją ustawy o radiofonii i telewizji w kontrowersyjny sposób skomentował Donald Tusk.

– Widzę konsekwentny marsz, by zagarnąć to wszystko, co jest niezależne od pisowskiego komitetu centralnego – stwierdził Tusk.

- reklama -

– Tylko ci, którzy oszukiwali samych siebie przez ostatnich kilka lat tą znaną tezą, że może PiS nie jest doskonały, ale przecież nie jest tak źle, że nie posuną się do gwałtu na konstytucji, do przejęcia Trybunału Konstytucyjnego, ataku na sądy, mogli twierdzić,  że do ataku na telewizję TVN nigdy nie dojdzie – mówił szef Platformy Obywatelskiej.

– Można zresztą przypomnieć całą serię zdarzeń, która składa się dla mnie na oczywistą opowieść, że plan rewolucji Jarosława Kaczyńskiego, która ma unieważnić budowany przez nas ustrój wolnościowy, oparty na prawie, będzie realizowany – zauważa Donald Tusk.

Źródło: Gazeta Wyborcza

Śledź nas na:

Czytaj:

Oglądaj:

Subskrybuj
Powiadom o

0 komentarzy
Wbudowane informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze
reklama spot_img

Ostatnio dodane

Donald Tusk kłamie i oczernia…

Donald Tusk znowu pokazał, że w emocjach traci zdrowy rozsądek. Tym razem z mównicy sejmowej wykrzyczał, że spotykał się...

Przeczytaj jeszcze to!

0
Podziel się z nami swoją opiniąx