INFORMUJEMY, NIE KOMENTUJEMY

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

Centralna Agencja Informacyjna

07:28 | niedziela | 26.03.2023

© 2020-2023 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

Tusk o “sprawie” TVN: Kaczyński, by zdławić wolność, atakuje wszystkie jej bastiony

Czas czytania: < 1 min.

Kartka z kalendarza polskiego

26 marca

Śmierć prawie przed ołtarzem

Tragiczna pomyłka? Ofiara intrygi? Różnicy poglądów? Osiemdziesiąt lat temu w kościelnej kruchcie wileńskiego kościoła zginął Czesław Ancerewicz. Większość urodzonych po wojnie Polaków całkowicie pomija jeden...

Koniecznie przeczytaj

W rozmowie z „Gazetą Wyborczej” sprawę kontrowersji związanych z nowelizacją ustawy o radiofonii i telewizji w kontrowersyjny sposób skomentował Donald Tusk.

– Widzę konsekwentny marsz, by zagarnąć to wszystko, co jest niezależne od pisowskiego komitetu centralnego – stwierdził Tusk.

- reklama -

– Tylko ci, którzy oszukiwali samych siebie przez ostatnich kilka lat tą znaną tezą, że może PiS nie jest doskonały, ale przecież nie jest tak źle, że nie posuną się do gwałtu na konstytucji, do przejęcia Trybunału Konstytucyjnego, ataku na sądy, mogli twierdzić,  że do ataku na telewizję TVN nigdy nie dojdzie – mówił szef Platformy Obywatelskiej.

– Można zresztą przypomnieć całą serię zdarzeń, która składa się dla mnie na oczywistą opowieść, że plan rewolucji Jarosława Kaczyńskiego, która ma unieważnić budowany przez nas ustrój wolnościowy, oparty na prawie, będzie realizowany – zauważa Donald Tusk.

Źródło: Gazeta Wyborcza

Śledź nas na:

Czytaj:

Oglądaj:

0 komentarzy
Wbudowane informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze
reklamaspot_img

Ostatnio dodane

Izrael – więzienie za film o Chrystusie

Część izraelskich polityków na serio zamierza zabrać się za „opiłowanie” chrześcijan. Do Knesetu wpłynął projekt ustawy zakazującej każdej publikacji...

Przeczytaj jeszcze to!

0
Podziel się z nami swoją opiniąx