INFORMUJEMY, NIE KOMENTUJEMY

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

Centralna Agencja Informacyjna

06:25 | poniedziałek | 27.05.2024

© 2020-2023 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

Leszek Miller brutalnie atakuje PiS: „To gangrena, która pustoszy Rzeczpospolitą”

Czas czytania: < 1 min.

Kartka z kalendarza polskiego

27 maja

Zanim był Wołyń

16 maja 1657 Kozaccy oprawcy zabrali zakonnika go do rzeźni Grzegorza Hołowejczyka, gdzie go bestialsko torturowali – m.in. przypalając go ogniem, wbijając drzazgi za paznokcie...

Koniecznie przeczytaj

Były premier, Leszek Miller jest przekonany, że za wszelką cenę trzeba odsunąć PiS od władzy. Jego zdaniem „to gangrena, która pustoszy Rzeczpospolitą”.

– Trzeba za wszelką cenę odsunąć PiS od władzy, bo to jest gangrena, która pustoszy Rzeczpospolitą. Zapominając o różnych rzeczach, które się w przeszłości zdarzały, trzeba się zjednoczyć i stawić czoła Zjednoczonej Prawicy, starając się z nią wygrać – przekonywał na antenie TVN24.

- reklama -

W tym celu zdaniem Millera, trzeba wszędzie szukać sojuszników.

– Więc gdy na czele NIK stoi człowiek, który obnaża te wszystkie podłości władzy PiS, to jest to sojusznik – stwierdził europoseł KO.

Miller mówił także o powodach, dla których Bruksela nie przyjęła jeszcze polskiego Planu Odbudowy.

- reklama -

– Jak sądzę, nieprędko zostanie przyjęty albo jeżeli zostanie przyjęty, to zostanie zgłoszonych wiele uwag wymagających korekty – stwierdził polityk.

Miller stwierdził także, że w Unii Europejskiej powszechne jest przekonanie, że „nie można wspierać autorytarnych rządów z europejskich pieniędzy, że podatnicy europejscy nie mogą wspierać rządów, które prowadzą swoje kraje w ekonomiczną i polityczną przepaść”.

Śledź nas na:

Czytaj:

Oglądaj:

Subskrybuj
Powiadom o

0 komentarzy
Wbudowane informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze
reklama spot_img

Ostatnio dodane

Kto wciskał Polakom szczepionkę AstraZeneca?

AstraZeneca wycofała swoją szczepionkę na koronawirusa z rynku. W całej Europie przeciwko koncernowi toczą się procesy o odszkodowania za...

Przeczytaj jeszcze to!

0
Podziel się z nami swoją opiniąx