INFORMUJEMY, NIE KOMENTUJEMY

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

Centralna Agencja Informacyjna

02:45 | środa | 17.04.2024

© 2020-2023 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

Ziemkiewicz przekonuje: Gdybym ja za to odpowiadał, to już by Polacy byli zaszczepieni w 110 proc

Czas czytania: 2 min.

Kartka z kalendarza polskiego

17 kwietnia

Jedźcie sami do Niemiec…

13 kwietnia 1943 W czasie II wojny światowej, Warszawa była dla Niemców najniebezpieczniejszym z okupowanych przez nich miast Europy. Każdy Polak mógł wtedy zginąć...

Koniecznie przeczytaj

Publicysta Rafał Ziemkiewicz na antenie Telewizji Republika, komentował sytuację związaną z systemem szczepień w Polsce i działania antyszczepionkowców. Przyznał, że gdyby sam miał na to wpływ, dziś zaszczepionych byłoby nawet 110 proc. społeczeństwa.

Nie ma jakiejś gwarancji, że się nie zachoruje, trzeba przestać wariować – mówi Ziemkiewicz, komentując kwestię przyjmowania szczepień.

- reklama -

I o to jest moja pretensja do rządu, że wzorem rządów zachodnich, poddając się tej histerii, a nie mam oczywiście dowodów, bo skąd mam mieć, ale przez wiedzę o tym, jak się koncerny farmaceutyczne zachowywały w swoich dziejach, jestem przekonany o tym, że to są potworne naciski i potworny lobbing, żeby tych szczepionek upchać jak najwięcej, nawet tym, którzy tego nie potrzebują – wskazuje publicysta.

I dodaje, że gdyby odpowiadał za system szczepień w Polsce, sytuacja wyglądałaby inaczej:

Gdybym ja za to odpowiadał, wiem, że to brzmi zuchwale i nie mam jak udowodnić, ale gdybym ja za to odpowiadał, to już by Polacy byli zaszczepieni w 110 proc. – mówi.

- reklama -

Jak to zrobić?

Trzeba było się odwołać do poczucia wyższości, że jak ty się załapiesz na szczepienie, to jesteś bezpieczny, a ci co się nie załapali to są frajerzy i ich problem – przekonuje Ziemkiewicz. – Ponieważ całe emocjonalne napięcie zaczęło się kiedy propaganda poszła w straszenie niezaszczepionymi. Elementarna logika. Jeżeli się zaszczepiłem i mówią mi, że to mnie chroni, to nie mogą mówić mi, że niezaszczepieni zagrażają – wskazuje.

Gdybym ja za to odpowiadał to bym co rusz sugerował, że tych szczepionek dla wszystkich niestarczy – mówi.

- reklama -

Źródło: Telewizja Republika

Śledź nas na:

Czytaj:

Oglądaj:

Subskrybuj
Powiadom o

0 komentarzy
Wbudowane informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze
reklama spot_img

Ostatnio dodane

“MAUS” po raz drugi

Czyli Żydzi przedstawiani w palestyńskim podręczniku szkolnym jako „synowie świń”, to podżeganie do nienawiści, a Polacy przedstawiani w amerykańskim podręczniku (właściwie szkolnej...

Przeczytaj jeszcze to!

0
Podziel się z nami swoją opiniąx