INFORMUJEMY, NIE KOMENTUJEMY

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

INFORMUJEMY, NIE KOMENTUJEMY

Centralna Agencja Informacyjna

11:38 | sobota | 04.12.2021

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

Z ostatniej chwili!

CAI 24 – Liczba potwierdzonych przypadków Covid-19 wynosi już 2 885 185. Zdiagnozowano 211 nowych zakażeń. Zmarły 2 osoby. Epidemia w naszym kraju pociągnęła już za sobą 75 299 ofiar.

Internauci wzywają do bojkotu sieci Play

Czas czytania: < 1 min.

Koniecznie przeczytaj

Po wpisie Kurdej-Sztan i reakcji Play, który nie zamierza zakończyć z nią współpracy, internauci wzywają do bojkotu sieci Play.
Jeśli Barbara Kurdej-Szatan, szerzej znana jako „blondi z Play” liczyła na oklaski po swoim chamskim wpisie na temat Straży Granicznej, to srodze się zawiodła – najłagodniejszą reakcją internautów była rada, żeby po pijaku nie siadała do pisania postów. Kurdej-Szatan straciła lukratywną rolę w serialu „M jak miłość”. Także Polsat, gdzie gwiazdka występuje w jednym z programów, też raczej nie będzie przedłużał z nią współpracy.
Z kryzysem wizerunkowym musi się zmierzyć także sieć Play, której Kurdej-Szatan jest „twarzą”. Internauci zaczęli masowo wzywać do bojkotu konsumenckiego i rezygnacji z usług Play. Przedstawiciel sieci oznajmił już, że „odcina się” ona od „osobistych poglądów” celebrytki, ale reklamowego kontraktu z nią zrywać nie zamierza. Przynajmniej na razie, bo oświadczenie sprawy nie rozwiązało i oburzeni internauci wzywają do rezygnacji z usług Play. Jeśli więc faktycznie Polacy zaczną z Play odchodzić, to zapewne sieć szybciutko podziękuje aktoreczce za współpracę. Jak piszą internauci, warto trzy razy zastanowić się przed podpisaniem umowy z Play.

0 komentarzy
Wbudowane informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze
reklamaspot_img

Ostatnio dodane

To nie była „katastrofa”

Dr hab. Jacek Wójcik, emerytowany pracownik naukowy Instytutu Biochemii i Biofizyki Polskiej Akademii Nauk, opublikował w najnowszym numerze „The Journal of...

Przeczytaj jeszcze to!

0
Podziel się z nami swoją opiniąx
()
x