INFORMUJEMY, NIE KOMENTUJEMY

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

INFORMUJEMY, NIE KOMENTUJEMY

Centralna Agencja Informacyjna

12:37 | sobota | 04.12.2021

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

Z ostatniej chwili!

CAI 24 – Liczba potwierdzonych przypadków Covid-19 wynosi już 2 885 185. Zdiagnozowano 211 nowych zakażeń. Zmarły 2 osoby. Epidemia w naszym kraju pociągnęła już za sobą 75 299 ofiar.

Tusk tak się rwał do władzy, że stracił prawo jazdy

Czas czytania: 2 min.

Koniecznie przeczytaj

Nie da się ukryć – jeśli chodzi o politykę, to Jarosław Kaczyński naprawdę musi mieć dobre znajomości „na górze” – żaden polityk na świecie nie ma przeciwko sobie tak głupiej opozycji jak on. Za każdym razem, kiedy już, już wydaje się, że notowania PiS-u spadną, cała Platforma Obywatelska dosłownie wychodzi ze skóry, żeby je poprawić.
Ostatnio w te działania zaangażował się sam Donald Tusk. Najpierw w czasie wywiadu w niezwykle mu przyjaznym portalu, Tusk nie był w stanie wykrztusić logicznej odpowiedzi na żadne pytanie, udowodniając po raz kolejny, że nie ma żadnego programu politycznego, a kilkanaście godzin później… stracił prawo jazdy.
Pod Mławą, pędzący 107 km/h w terenie zabudowanym Tusk, wpadł pod radar patrolu drogówki. Za przekroczenie prędkości o 50 km stracił prawo jazdy na trzy miesiące, dostał 10 punktów karnych i 500 zł mandatu. Prędkość, z jaką jechał, dla każdego pieszego oznacza śmierć.
Wśród „niezależnych” dziennikarzy pojawiły się komentarze, że to początek końca starego-nowego przewodniczącego PO. Jednak póki Angela Merkel nie podejmie takiej decyzji, zmian nie będzie. Dla PiS-u to nawet lepiej – nikt nie jest w stanie tak się przysłużyć rządzącej partii, jak Tusk.
Jedni obstawiają po prostu pęd do władzy, zdaniem innych śpieszył się haratać w gałę, a jeszcze inni obstawiają, że został wezwany przez teściową, a jak wie każdy żonaty facet – kiedy „mamusia” wzywa, nie ma przebacz.
Nie brak jednak i opinii, że Tusk osiągnął swój cel – w końcu przybył do Polski, by zdobyć mandat i udało się. Nikt przecież nie mówił, jaki mandat dostanie, ale jak na razie wszystko wskazuje, że ten wręczony pod Mławą, to jedyny, na jaki może liczyć.

1 KOMENTARZ

1 Komentarz
oceniany
najnowszy najstarszy
Wbudowane informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze
piter
24.11.2021 18:43

rude to wredne , kłuł ełropy – za zakrętem stali – prawko mu zabrali ,tuSSek idzie pieszo

reklamaspot_img

Ostatnio dodane

Niemiecki prawnik: polska reforma sądownictwa uzasadniona

Na łamach „Frankfurter Allgemeine Zeitung” sędzia Jan-Robert von Renesse ocenia, że część zmian w polskim sądownictwie odpowiada rozwiązaniami przyjętym...

Przeczytaj jeszcze to!

1
0
Podziel się z nami swoją opiniąx
()
x