INFORMUJEMY, NIE KOMENTUJEMY

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

Centralna Agencja Informacyjna

08:56 | środa | 29.06.2022

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

Sensacyjne doniesienia! Jest kandydat na nowego ministra sprawiedliwości?

Czas czytania: < 1 min.

Kartka z kalendarza polskiego

29 czerwca

Nieznana dziewczyna z Łąckiego

Niedziela, 29 czerwca 1941 r. UWAGA! Drastyczne treści! Przez lata nie wolno było o nich mówić. Jakby ich nie było. A przecież tysiące Polaków zostało...

Koniecznie przeczytaj

Szykuje się zmiana na stanowisku ministra sprawiedliwości? Wpływowi politycy PiS pokroju Marka Suskiego zapowiadają, że jeśli pilnie nie zmieni się postawa koalicjantów, w tym głównie Solidarnej Polski to może dojść do zmiany na stanowisku ministra sprawiedliwości.

Na dzisiaj tej koalicji nie ma. My w tej chwili nie prowadzimy rozmów, bo uznaliśmy, że nasi koalicjanci zerwali koalicję bez zapowiedzi i mimo umów, że będą popierać pewne ustawy – powiedział w “Śniadaniu w Polsat News” Marek Suski.

- reklama -

Zapytany jak długo ministrem będzie Zbigniew Ziobro, polityk PiS odpowiedział:

To będzie decyzja jutrzejszego posiedzenia władz PiS. Jutro może zapaść decyzja. Nie jestem w stanie przewidzieć jaka ona będzie, ale na pewno nie będzie to decyzja: nic się nie stało, więc koalicja trwa nadal. Niestety nie trwa nadal. Jeżeli nic nasi koalicjanci nie zrobią, to będą musieli swoje rzeczy spakować i wyprowadzić się z resortów – odpowiedział polityk PiS.

Jak podaje portal tygodnika „Wprost”, w PiS już szykowany jest ewentualny następca Ziobry. Nowym ministrem miałby zostać poseł Przemysław Czarnek – informuje portal.

Śledź nas na:

Czytaj:

Oglądaj:

0 komentarzy
Wbudowane informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze
reklamaspot_img

Ostatnio dodane

Schwabska wizja przyszłości

Jaka była szwabska wizja przyszłości, wiemy. Zarówno z „Mein Kampf”, przywódcy Szwabów, jak też z grozy II wojny światowej. Obecnie dociera...

Przeczytaj jeszcze to!

0
Podziel się z nami swoją opiniąx
()
x