INFORMUJEMY, NIE KOMENTUJEMY

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

Centralna Agencja Informacyjna

08:42 | poniedziałek | 27.06.2022

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

Leszek Miller: Czy Pinkas już wyjął sobie lód z majtek, czy dopiero zamierza go sobie włożyć?

Czas czytania: < 1 min.

Kartka z kalendarza polskiego

27 czerwca

Proporcje 150:1

Wtorek, 27 czerwca 1581 r. Husaria była najlepszym wojskiem na świecie. Kircholm. Chocim. Wiedeń. Te nazwy znają wszyscy. A powinni znać jeszcze jedną. Mohylew. I...

Koniecznie przeczytaj

Rząd przespał kilka miesięcy, uspokoił się chwilowym osłabieniem skali pandemii, uznał, że wszystko jest załatwione. Wszystkie afery, które wybuchły – respiratory, maseczki, kontrakty – to wszystko odwróciło uwagę od istoty problemu – powiedział Gość Radia ZET, były premier Leszek Miller.

Aktualny europoseł skrytykował słowa polityków którzy mówili, że pandemia jest w odwrocie, w tym szefa GIS Jarosława Pinkasa:

- reklama -

Mówił, że politycy, którzy tak alarmują powinni włożyć sobie lód w majtki. Chętnie bym się dowiedział, czy pan Pinkas już wyjął sobie lód z majtek czy dopiero zamierza go sobie włożyć – mówił były szef rządu.

Pytany o to, jak walczyłby z pandemią, gdyby to on był teraz premierem, Miller odpowiedział: – Najpierw musiałbym zapoznać się z prawdziwą sytuacją a nie taką, którą podaje się do mediów. Jego zdaniem społeczeństwo nie dostaje prawdziwych informacji nt. liczby zakażeń. Jeżeli jest 3000 zakażeń, a testów jest mało, to należy przypuszczać, że zakażeń jest może nawet 3 razy więcej – skomentował Gość Radia ZET.

Źródło: Radio Zet

Śledź nas na:

Czytaj:

Oglądaj:

0 komentarzy
Wbudowane informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze
reklamaspot_img

Ostatnio dodane

Schwabska wizja przyszłości

Jaka była szwabska wizja przyszłości, wiemy. Zarówno z „Mein Kampf”, przywódcy Szwabów, jak też z grozy II wojny światowej. Obecnie dociera...

Przeczytaj jeszcze to!

0
Podziel się z nami swoją opiniąx
()
x