INFORMUJEMY, NIE KOMENTUJEMY

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

Centralna Agencja Informacyjna

06:39 | poniedziałek | 27.05.2024

© 2020-2023 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

Borys Budka atakuje prezydenta i premiera. Padły mocne oskarżenia

Czas czytania: < 1 min.

Kartka z kalendarza polskiego

27 maja

Zanim był Wołyń

16 maja 1657 Kozaccy oprawcy zabrali zakonnika go do rzeźni Grzegorza Hołowejczyka, gdzie go bestialsko torturowali – m.in. przypalając go ogniem, wbijając drzazgi za paznokcie...

Koniecznie przeczytaj

Lider PO Borys Budka krytykuje prezydenta Andrzeja Dudę za brak aktywności w związku z pandemią koronawirusa.

Jak widzimy, pan prezydent Andrzej Duda jest w ogóle nieobecny jeżeli chodzi o tę kwestię. Żałuję, bo ma on bardzo dobre narzędzie jakim jest Rada Bezpieczeństwa Narodowego – mówił Borys Budka w Polsat News.

- reklama -

Przypomnę, że już blisko tydzień temu wnioskowałem do prezydenta Andrzeja Dudy o zwołanie Rady Bezpieczeństwa Narodowego. No cóż, jak była kampania wyborcza, wtedy był on bardziej aktywny. Absolutnie zapadł się pod ziemię – dodał lider PO.

Lider PO skrytykował również premiera Mateusza Morawieckiego:

Nie ma i nie będzie żadnych wymiernych efektów, dopóki pan premier nie zrozumie, że musi być diametralna zmiana postawy rządu w walce z pandemią. Zaprezentowaliśmy pięć konkretnych, dobrych rozwiązań, zaprezentowaliśmy również 16 propozycji, które było albo przez ten rząd odrzuconych, albo nadal leży w sejmowej zamrażalce. Teraz jest czas na to, by pan premier udowodnił czy to była tylko PR-owska ustawka dla dziennikarzy, żeby powiedzieć, że odbyły się rozmowy, czy też rzeczywiście dojdzie do przełomu i będzie chciał realizować dobre postulaty – mówił Borys Budka.

- reklama -

Źródło: Polsat News

Śledź nas na:

Czytaj:

Oglądaj:

Subskrybuj
Powiadom o

0 komentarzy
Wbudowane informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze
reklama spot_img

Ostatnio dodane

Donald Tusk kłamie i oczernia…

Donald Tusk znowu pokazał, że w emocjach traci zdrowy rozsądek. Tym razem z mównicy sejmowej wykrzyczał, że spotykał się...

Przeczytaj jeszcze to!

0
Podziel się z nami swoją opiniąx