INFORMUJEMY, NIE KOMENTUJEMY

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

INFORMUJEMY, NIE KOMENTUJEMY

Centralna Agencja Informacyjna

08:34 | środa | 18.05.2022

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

Ziobro mówi, że będzie wspierał premiera. Mocna krytyka Gowina!

Czas czytania: < 1 min.

Kartka z kalendarza polskiego

18 maja

Zbrodnia niemiecko-ukraińska na polskiej wsi

Wtorek, 18 maja 1943 r. Najmłodsza ofiara tej zbrodni miała 2 miesiące, najstarsza 61 lat. Niemcy i Ukraińcy spalili żywcem mieszkańców polskiej wsi. Za to,...

Koniecznie przeczytaj

Tu nie chodzi o spór z premierem. W polityce bywają różne relacje, czasami szorstkie przyjaźnie, ale tutaj mamy do czynienia z polską racją stanu – powiedział na antenie Radiowej Trójki minister sprawiedliwości Zbigniew Ziobro.

I dodał:

- reklama -

Niezależnie od tego, czy mogą być różne opinie w różnych sprawach, w trakcie prac rządu mogą być różnice, mamy rząd koalicyjny, pan premier może liczyć na stuprocentowe poparcie Solidarnej Polski – mówił polityk.

Minister zaznaczył:

Realizując założenia zgodne z polskim interesem, realizując program stanowczego sprzeciwu wobec próby złamania traktatów i narzucenia Polsce rozwiązań, które uderzają w nasze żywotne interesy, zagrażają Polsce jako takiej – mówił w radiowej Trójce minister Zbigniew Ziobro.

- reklama -

Ziobro wskazał, że stanowisko wicepremiera Jarosława Gowina nie jest zgodne z interesem Polski:

Nie jest zgodne z polskim interesem. Każdy, kto ma niewielką wiedzę na temat funkcjonowania Unii Europejskiej, mechanizmów, które decydują o późniejszym użyciu instrumentów prawnych, które są powoływane, ma świadomość tego, że tego rodzaju deklaracje nic nie znaczą w praktyce działania organów UE – mówił w radiowej Trójce minister Zbigniew Ziobro.

Źródło: Radiowa Trójka

Śledź nas na:

Czytaj:

Oglądaj:

0 komentarzy
Wbudowane informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze
reklamaspot_img

Ostatnio dodane

Sprowokowała, złamała polskie prawo, teraz się żali. Sława Iryny Zemlyany  

Ukraińska aktywistka i dziennikarka, która złamała prawo atakując ambasadora Rosji, oznajmiła, że opuszcza Polskę, bo dostaje maile z groźbami....

Przeczytaj jeszcze to!

0
Podziel się z nami swoją opiniąx
()
x