INFORMUJEMY, NIE KOMENTUJEMY

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

Centralna Agencja Informacyjna

02:14 | sobota | 03.06.2023

© 2020-2023 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

Koalicja Polska zaprezentowała nowe logo. Zobaczcie i oceńcie czy wam się podoba

Czas czytania: < 1 min.

Kartka z kalendarza polskiego

3 czerwca

Świętość na dnie piekła

28 maja 1941 Ojciec Maksymilian Kolbe modlił się o to, by całe swoje życie poświęcić dla Maryi tak bardzo, by na ziemi nie został po...

Koniecznie przeczytaj

W związku z uszczupleniem Koalicji Polskiej o ugrupowanie Pawła Kukiza, obecnie Klub nazywa się Koalicja Polska – PSL, UED, Konserwatyści.

Podczas dzisiejszej konferencji prasowej lider PSL, Władysław Kosiniak-Kamysz zaprezentował nowe logo Klubu i raz jeszcze zapewnił, że KP jest miejscem budowania wspólnoty w Polsce. Nowe logo zaskoczyło wszystkich.

- reklama -

Jest nim kod kreskowy w biało-czerwonych barwach. Kosiniak -Kamysz podkreślił, KP stanowi centrum rodzimej sceny politycznej i zaprosił do współpracy “wszystkich, którzy podzielają nasze wartości”. Podziękował też tym, którzy już “budują Koalicję Polską, którzy chcą budować wspólnotę w całej Polsce”.

Do KP, poza wymienionymi wyżej, przystąpiły do tej pory, na podstawie podpisanego porozumienia: Ogólnopolska Federacja Przedsiębiorców i Pracodawców, organizacje osób pokrzywdzonych przez organy państwa oraz partia Ślonzoki Razem.

Źródło:wpolityce.pl/Twitter.com

Śledź nas na:

Czytaj:

Oglądaj:

0 komentarzy
Wbudowane informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze
reklamaspot_img

Ostatnio dodane

Rozpad Rosji, czyli kto ją zwasalizuje – Pekin czy Waszyngton?

Los Rosji wydaje się przesądzony, ale to złudzenie, że wszyscy będą świętować. Obok władz, a zapewne i części społeczeństw Korei Północnej i Burkina...

Przeczytaj jeszcze to!

0
Podziel się z nami swoją opiniąx