INFORMUJEMY, NIE KOMENTUJEMY

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

INFORMUJEMY, NIE KOMENTUJEMY

Centralna Agencja Informacyjna

09:18 | środa | 18.05.2022

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

Sikorski ostro. Ale czy nie za ostro? “To jest władza kanalii, półgłówków i oportunistów”

Czas czytania: < 1 min.

Kartka z kalendarza polskiego

18 maja

Zbrodnia niemiecko-ukraińska na polskiej wsi

Wtorek, 18 maja 1943 r. Najmłodsza ofiara tej zbrodni miała 2 miesiące, najstarsza 61 lat. Niemcy i Ukraińcy spalili żywcem mieszkańców polskiej wsi. Za to,...

Koniecznie przeczytaj

W rozmowie z red. Dominiką Wielowieyską w TOK FM, były minister Radosław Sikorski użył kilku zaskakujących porównań i wielu mocnych słów. W kontekście zawirowań wokół Jarosława Gowina, zestawił lidera Porozumienia z szefem Samoobrony.

“Gowin ma szczęście, bo Leppera wykończono prowokacją, w której był niewinny, a i tak dostał rykoszetem, co doprowadziło do jego samobójstwa. A Gowinowi tylko partię próbują odebrać” – mówił Sikorski słuchaczom Poranka TOK FM .

- reklama -

W opinii byłego ministra, sytuacja lidera Porozumienia jest podobna do tej, w której znalazł się śp. Andrzej Lepper w 2007 r.

Na pytanie red. Wielowieyskiej, czy obecna władza może wykorzystać służby specjalne i prokuraturę wobec Gowina, Sikorski powiedział: “To jest władza kanalii, półgłówków i oportunistów, są do tego zdolni”.

Na zakończenie rozmowy, zwierzył się polityk PO, że modli się każdego dnia o wcześniejsze wybory. Nie traci też nadziei na pojawienie się sprawiedliwych, którzy odważą się “ten chocholi taniec przerwać”.

- reklama -

Źródło:tokfm.pl

Śledź nas na:

Czytaj:

Oglądaj:

0 komentarzy
Wbudowane informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze
reklamaspot_img

Ostatnio dodane

Sprowokowała, złamała polskie prawo, teraz się żali. Sława Iryny Zemlyany  

Ukraińska aktywistka i dziennikarka, która złamała prawo atakując ambasadora Rosji, oznajmiła, że opuszcza Polskę, bo dostaje maile z groźbami....

Przeczytaj jeszcze to!

0
Podziel się z nami swoją opiniąx
()
x