INFORMUJEMY, NIE KOMENTUJEMY

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

INFORMUJEMY, NIE KOMENTUJEMY

Centralna Agencja Informacyjna

12:58 | środa | 26.01.2022

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

Klub PiS ponowie ma 230 posłów! Wraca człowiek, który odszedł przez „piątkę dla zwierząt”

Czas czytania: 2 min.

Koniecznie przeczytaj

Mam dobrą wiadomość. Przed chwilą pisano, w ostatnich dniach, że nasz klub ma już poniżej 230 posłów. Od tej chwili można powiedzieć, że ma z powrotem 230. Sądzę, że niedługo będzie miał więcej – ogłosił podczas konferencji prasowej Jarosław Kaczyński.


Wicepremierowi w spotkaniu z dzikarzami towarzyszyli Adam Bielan i Lech Kołakowski, który wraca do klubu PiS, po tym jak opuścił go w ramach protestu wobec programu „piątka dla zwierząt”.

- reklama -

Poseł Lech Kołakowski przechodzi z powrotem do naszego klubu. Co prawda już jako przedstawiciel Partii Republikańskiej, ale przechodzi z powodów merytorycznych. Zabiegał o pewne sprawy dla polskiego rolnictwa, na pewno będzie o nich mówił, bardzo ważne i postanowiliśmy, że te postulaty są naprawdę warte nie tylko zastanowienia, ale także przyjęcia i to jest ta merytoryczna płaszczyzna naszego porozumienia i ta nasza bardzo długa, wspólna droga, bo my z panem posłem, z kolegą Lechem, znamy się już dobrze przeszło 30 lat i przez cały czas szliśmy razem. Nawet w rodzinach zdarzają się takie momenty trudniejsze i mijają zwykle, jeśli to dobra rodzina, a nasza formacja jest dobrą rodziną. Tak że bardzo dziękuję za tę decyzję, za te lata wspólnej drogi i to jest to, co chciałem państw przekazać – mówił Jarosław Kaczyński na konferencji prasowej.

Tym samym klub PiS ma ponownie 230 posłów i większość (licząc ruch Kukiz’15) po tym jak w ubiegłym tygodniu szeregi partii opuściło trzech parlamentarzystów.

Śledź nas na:

Czytaj:

Oglądaj:

0 komentarzy
Wbudowane informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze
reklamaspot_img

Ostatnio dodane

Ruszyły masowe kontrole w sklepach. Inspektorzy UOKiK sprawdzą, czy ceny są wystarczająco niskie

Inspektorzy UOKiK monitorują ceny w polskich sklepach. Mają sprawdzić ceny przed planowaną obniżką VAT. We wtorek 1 lutego VAT na...

Przeczytaj jeszcze to!

0
Podziel się z nami swoją opiniąx
()
x