INFORMUJEMY, NIE KOMENTUJEMY

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

INFORMUJEMY, NIE KOMENTUJEMY

Centralna Agencja Informacyjna

22:27 | poniedziałek | 17.01.2022

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

Tajny plan Tuska. Będą przyspieszony wybory? Kto do nich doprowadzi?

Czas czytania: < 1 min.

Koniecznie przeczytaj

Tygodnik „Wprost” opisuje plan Donalda Tuska, który według informacji zdobytych przez dziennikarzy, ma liczyć na przyspieszony wybory wiosną 2022 roku.

Po powrocie z urlopu, kontynuując objazd po Polsce, Donald zamierza napędzać poczucie zagrożenia. Sugerować, że są za nim wysyłane bojówki, które są niebezpieczne dla niego i jego rodziny – wskazuje informator gazety.

- reklama -

W artykule czytamy, że Tusk może napędzić poparcie dla PO, kosztem opozycji, oraz wielkie kłótnie w obozie rządowym, które mogą doprowadzić do wcześniejszych wyborów.

Wtedy Jarosław Kaczyński może uznać, że jedynym sposobem, żeby wygrać kolejne wybory i rządzić jeszcze cztery lata, jest przeprowadzenie ich na wiosnę. Donald szykuje się na wybory wiosną 2022 roku – mówi informator.

Gazeta cytując słowa informatora, wskazuje, że Ludowcy już teraz chętnie podejmują rozmowy z PO, patrząc z optymizmem w przyszłość. Nie od dziś wiadomo, że Władysław Kosiniak-Kamysz ma bardzo dobre relacje z Donaldem Tuskiem.

- reklama -

Źródło: Wprost.pl

Śledź nas na:

Czytaj:

Oglądaj:

0 komentarzy
Wbudowane informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze
reklamaspot_img

Ostatnio dodane

Niedzielski zostanie odwołany? „Nie widzę powodu, by bronić pana ministra”

Minister Zdrowia Adam Niedzielski może zostać odwołany ze stanowiska. Posłowie szukają większości i nie widzą powodu, dla którego rząd...

Przeczytaj jeszcze to!

0
Podziel się z nami swoją opiniąx
()
x