INFORMUJEMY, NIE KOMENTUJEMY

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

INFORMUJEMY, NIE KOMENTUJEMY

Centralna Agencja Informacyjna

13:54 | poniedziałek | 16.05.2022

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

Bosak o szczepieniach: „Politycy opcji rządzącej, po prostu wprowadzają w błąd opinię publiczną”

Czas czytania: < 1 min.

Kartka z kalendarza polskiego

16 maja

Święty Andrzej Bobola – męczennik i patron Polski

Środa, 16 maja 1657 UWAGA! Tekst zawiera drastyczne treści! Święty Andrzej Bobla w czasie powstania Chmielnickiego został bestialsko zamordowany przez Kozaków. Dla bolszewików był „osobliwością”, pokazywaną...

Koniecznie przeczytaj

Jeden z liderów Konfederacji Krzysztof Bosak na antenie Radiowej Trójki, pytany był o promowanie szczepień przez polityków. Poseł wskazuje, że on nie będzie tego robił.

Ja nie czułbym się odpowiedzialny gdybym zachęcał (do szczepień – red.) ponieważ po pierwsze wiele razy widziałem, kiedy eksperci doradzający rządzącym przeczą sami sobie nawzajem. Po drugie zbyt wielu informacji w ogóle nie mamy. Po trzecie wiele razy widziałem jak politycy opcji rządzącej, po prostu wprowadzają po prostu w błąd opinię publiczną – mówił Krzysztof Bosak na antenie Radiowej Trójki.

- reklama -

Bosak wskazuje, że rząd powinien prowadzić inną, lepszą politykę informacyjną w tym zakresie.

Na przykład tak jak na początku było, na początku pandemii premier organizował konsultacje, przynajmniej ministrowie udawali, że chcą nam przekazać informacje o tym co planują. Była możliwość spotkania się z nimi osobiście, porozmawiania natomiast przez ostatnie miesiące my nie byliśmy jako jedna z głównych sił politycznych nawet dwóch minut na spotkaniu z kimś z okolic rządu, czegokolwiek chcemy się dowiedzieć, to trzeba robić jakieś interpelacje poselskie – powiedział Krzysztof Bosak w „Salonie Politycznym” Trójki.

Źródło: Radiowa Trójka

Śledź nas na:

Czytaj:

Oglądaj:

0 komentarzy
Wbudowane informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze
reklamaspot_img

Ostatnio dodane

Czy jesteś na liście przydatnych na wypadek wojny?

W kancelarii prezydenta ma powstać baza danych zawierająca nazwiska osób, które mogą być szczególnie przydatne państwu w razie wojny....

Przeczytaj jeszcze to!

0
Podziel się z nami swoją opiniąx
()
x