INFORMUJEMY, NIE KOMENTUJEMY

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

Centralna Agencja Informacyjna

23:34 | środa | 29.06.2022

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

To koniec marszałek Elżbiety Witek? Powstaje wielka koalicja od Zandberga po Brauna

Czas czytania: < 1 min.

Kartka z kalendarza polskiego

29 czerwca

Nieznana dziewczyna z Łąckiego

Niedziela, 29 czerwca 1941 r. UWAGA! Drastyczne treści! Przez lata nie wolno było o nich mówić. Jakby ich nie było. A przecież tysiące Polaków zostało...

Koniecznie przeczytaj

Opozycja zaczyna rozmawiać i zamierza zjednoczyć się w celu odwołania z funkcji marszałka Sejmu Elżbiety Witek. Wszystko, po ubiegłotygodniowym głosowaniu nad ustawą medialną, gdzie podczas posiedzenia Sejmu doszło do reasumpcji głosowania.

Żeby zmienić marszałek polskiego Sejmu, trzeba uzgodnień od Konfederacji, przez Porozumienie, Lewice, PSL, Hołownię, Koalicję Obywatelską i te wszystkie siły dzisiaj ze sobą rozmawiają, w tym tygodniu są zaplanowane spotkania, których celem jest wyłonienie kandydata bądź kandydatki, który udźwignie i odbierze władzę w Sejmie z rąk PiS-u – mówił poseł Lewicy Krzysztof Gawkowski.

- reklama -

Gawkowski zapewnia, że “jesteśmy na dobrej drodze”, żeby takiego kandydata wskazać.

Potrzeba trochę czasu na negocjacje, ale wszyscy jesteśmy przekonani, marszałek Witek powinna zapłacić cenę, za łamanie regulaminu, powinna odejść, dlatego Lewica zdecydowała się na złożenie wniosków o odwołanie pani marszałek– mówił Gawkowski na konferencji prasowej.

Źródło: Dorzeczy.pl

Śledź nas na:

Czytaj:

Oglądaj:

0 komentarzy
Wbudowane informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze
reklamaspot_img

Ostatnio dodane

SYN POSŁUGACZA HITLERA PRZEMÓWIŁ

Arndt Freytag von Loringhoven opuszcza Polskę. Skrewił. Nie spełnił oczekiwań mocodawców i został odwołany. Na pożegnanie powiedział, jaki jest stosunek...

Przeczytaj jeszcze to!

0
Podziel się z nami swoją opiniąx
()
x