INFORMUJEMY, NIE KOMENTUJEMY

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

INFORMUJEMY, NIE KOMENTUJEMY

Centralna Agencja Informacyjna

08:31 | środa | 18.05.2022

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

Minister ostro do opozycji! Poszło o działania wobec imigrantów

Czas czytania: < 1 min.

Kartka z kalendarza polskiego

18 maja

Zbrodnia niemiecko-ukraińska na polskiej wsi

Wtorek, 18 maja 1943 r. Najmłodsza ofiara tej zbrodni miała 2 miesiące, najstarsza 61 lat. Niemcy i Ukraińcy spalili żywcem mieszkańców polskiej wsi. Za to,...

Koniecznie przeczytaj

W programie „Woronicza 17” politycy dyskutowali o problemach z imigrantami na granicy z Białorusią i działaniach wobec Polski reżimu Łukaszenki. W ocenie wiceszefa MSZ Marcina Przydacza, politycy opozycji realizują plan prezydenta Białorusi.

Trudno mówić tylko o potrzebie serca czy chęci pomocy. Wasze stanowisko to „wpuśćcie ich”, takie przynajmniej było do niedawna, ale być może teraz wasz lider zarządził odwrót — ocenił Przydacz.

- reklama -

Do tej pory graliście w koncercie napisanym przez Aleksandra Łukaszenkę. Łukaszenka ściąga migrantów ekonomicznych, wysyłając samoloty na Bliski Wschód, przywozi ich na Białoruś, gdzie są legalnie rejestrowani, później – na polską granicę, po to, aby nas skłócić i podzielić — powiedział wiceszef polskiej dyplomacji.

Jak zaznaczył wiceminister:

Na Litwie i Łotwie rząd i opozycja mówią jednym głosem. Jestem przekonany, że kiedy Łukaszenka zobaczył posłów Jońskiego i Szczerbę, to uśmiechnął się pod wąsem i powiedział: o, wot mołodcy, bardzo dobrze, o to mi chodziło. Zagraliście w jego grę, wywołując debatę, taką jak życzył sobie Łukaszenka – mówi wiceszef MSZ.

- reklama -

Źródło: TVP Info

Śledź nas na:

Czytaj:

Oglądaj:

0 komentarzy
Wbudowane informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze
reklamaspot_img

Ostatnio dodane

Sprowokowała, złamała polskie prawo, teraz się żali. Sława Iryny Zemlyany  

Ukraińska aktywistka i dziennikarka, która złamała prawo atakując ambasadora Rosji, oznajmiła, że opuszcza Polskę, bo dostaje maile z groźbami....

Przeczytaj jeszcze to!

0
Podziel się z nami swoją opiniąx
()
x