INFORMUJEMY, NIE KOMENTUJEMY

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

Centralna Agencja Informacyjna

04:02 | sobota | 10.12.2022

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

Kukiz bezlitosny dla Budki! „ WSZYSCY jesteście siebie warci, pogrobowcy Magdalenki”

Czas czytania: 2 min.

Kartka z kalendarza polskiego

10 grudnia

Uciekli do Mandżurii

3 grudnia 1941 r. Sikorski świetnie wiedział o wywózkach, pociągach pełnych Polaków, zmierzających na Syberię i do Kazachstanu. Chciał ich ratować. Szansa pojawiła się, gdy...

Koniecznie przeczytaj

Były lider Platformy Obywatelskiej Borys Budka, który dziś pełni funkcję szefa klubu Koalicji Obywatelskiej, w wywiadzie dla portalu Onet Rano, zaatakował Pawła Kukiza. Polityk stwierdził, że jeśli Kukiz będzie dalej działa tak jak działa, to zapewni Jarosławowi Kaczyńskiemu rządy do końca kadencji.

Sorry, ja Pawła szanuję jako człowieka, który – wydawało się – wszedł do polityki coś zmienić. Kaczyński mu guzik da. Sorry, za kolokwializm. Kaczyński go będzie mamił – mówił Budka.

- reklama -

Paweł Kukiz zdecydował się odpowiedzieć na słowa Budki poprzez media społecznościowe:

Borys… SZEŚĆ LAT pytałem i Ciebie i innych z ‘wierchuszki’ Koalicji Obywatelskiej o zmianę ordynacji, sędziów pokoju, referenda… Podobnie Lewicę i wszystkie inne opcje. Nie byliście zainteresowani a szeregowi Wasi posłowie odpowiadali jednym głosem – ‘NIE CHCEMY zmiany ordynacji, bo jak ludzie będą wybierać (a nie partia) to my nie dostaniemy się do Sejmu – napisał Paweł Kukiz.

I dodał:

- reklama -

Nie wierzę Borys, że nie wiedziałeś i Ty i reszta Twoich Kolegów, że rząd PiS zależy od trzech głosów Kukiza a jednak zamiast przed sławetnymi głosowaniami 11 sierpnia rozmawiać ze mną i zobowiązać się do wprowadzenia tych zmian, które są KLUCZOWE dla zaistnienia państwa w pełni demokratycznego, woleliście krzyczeć na Sali Plenarnej ‘za co się sprzedałeś – pisze poseł.

Paweł Kukiz kończy wpis bardzo mocno:

WSZYSCY jesteście siebie warci, pogrobowcy Magdalenki, ale dziś to PiS ma możliwość wprowadzenia zmian, o które niezmiennie walczę od 2015 roku. Kombinuj wiec Borys, co możecie Kukizowi zaoferować… Urzędy, spółki, pieniądze – czyli jednym słowem to, co dla Was WSZYSTKICH, od lewa do prawa, jest istotą ‘polityki’ – nie wchodzą w rachubę… Kombinuj, Borys… – czytamy.

- reklama -

Źródło: Onet Rano / Facebook

Śledź nas na:

Czytaj:

Oglądaj:

0 komentarzy
Wbudowane informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze
reklamaspot_img

Ostatnio dodane

Mieszkania dla Ukraińców w biurach i galeriach handlowych?

W wykazie prac legislacyjnych rządu znalazł się projekt ustawy, który będzie umożliwiał przekształcanie budynków biurowych i handlowych w mieszkania. Ma...

Przeczytaj jeszcze to!

0
Podziel się z nami swoją opiniąx