INFORMUJEMY, NIE KOMENTUJEMY

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

INFORMUJEMY, NIE KOMENTUJEMY

Centralna Agencja Informacyjna

09:23 | środa | 18.05.2022

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

Kukiz bezlitosny dla Budki! „ WSZYSCY jesteście siebie warci, pogrobowcy Magdalenki”

Czas czytania: 2 min.

Kartka z kalendarza polskiego

18 maja

Zbrodnia niemiecko-ukraińska na polskiej wsi

Wtorek, 18 maja 1943 r. Najmłodsza ofiara tej zbrodni miała 2 miesiące, najstarsza 61 lat. Niemcy i Ukraińcy spalili żywcem mieszkańców polskiej wsi. Za to,...

Koniecznie przeczytaj

Były lider Platformy Obywatelskiej Borys Budka, który dziś pełni funkcję szefa klubu Koalicji Obywatelskiej, w wywiadzie dla portalu Onet Rano, zaatakował Pawła Kukiza. Polityk stwierdził, że jeśli Kukiz będzie dalej działa tak jak działa, to zapewni Jarosławowi Kaczyńskiemu rządy do końca kadencji.

Sorry, ja Pawła szanuję jako człowieka, który – wydawało się – wszedł do polityki coś zmienić. Kaczyński mu guzik da. Sorry, za kolokwializm. Kaczyński go będzie mamił – mówił Budka.

- reklama -

Paweł Kukiz zdecydował się odpowiedzieć na słowa Budki poprzez media społecznościowe:

Borys… SZEŚĆ LAT pytałem i Ciebie i innych z ‘wierchuszki’ Koalicji Obywatelskiej o zmianę ordynacji, sędziów pokoju, referenda… Podobnie Lewicę i wszystkie inne opcje. Nie byliście zainteresowani a szeregowi Wasi posłowie odpowiadali jednym głosem – ‘NIE CHCEMY zmiany ordynacji, bo jak ludzie będą wybierać (a nie partia) to my nie dostaniemy się do Sejmu – napisał Paweł Kukiz.

I dodał:

- reklama -

Nie wierzę Borys, że nie wiedziałeś i Ty i reszta Twoich Kolegów, że rząd PiS zależy od trzech głosów Kukiza a jednak zamiast przed sławetnymi głosowaniami 11 sierpnia rozmawiać ze mną i zobowiązać się do wprowadzenia tych zmian, które są KLUCZOWE dla zaistnienia państwa w pełni demokratycznego, woleliście krzyczeć na Sali Plenarnej ‘za co się sprzedałeś – pisze poseł.

Paweł Kukiz kończy wpis bardzo mocno:

WSZYSCY jesteście siebie warci, pogrobowcy Magdalenki, ale dziś to PiS ma możliwość wprowadzenia zmian, o które niezmiennie walczę od 2015 roku. Kombinuj wiec Borys, co możecie Kukizowi zaoferować… Urzędy, spółki, pieniądze – czyli jednym słowem to, co dla Was WSZYSTKICH, od lewa do prawa, jest istotą ‘polityki’ – nie wchodzą w rachubę… Kombinuj, Borys… – czytamy.

- reklama -

Źródło: Onet Rano / Facebook

Śledź nas na:

Czytaj:

Oglądaj:

0 komentarzy
Wbudowane informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze
reklamaspot_img

Ostatnio dodane

Sprowokowała, złamała polskie prawo, teraz się żali. Sława Iryny Zemlyany  

Ukraińska aktywistka i dziennikarka, która złamała prawo atakując ambasadora Rosji, oznajmiła, że opuszcza Polskę, bo dostaje maile z groźbami....

Przeczytaj jeszcze to!

0
Podziel się z nami swoją opiniąx
()
x