INFORMUJEMY, NIE KOMENTUJEMY

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

Centralna Agencja Informacyjna

10:45 | środa | 30.11.2022

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

Kukiz jasno stawia sprawę! „ Po prostu będą przedterminowe wybory i tyle”

Czas czytania: < 1 min.

Kartka z kalendarza polskiego

30 listopada

Ostatnia abdykacja w dziejach Polski

25 listopada 1795 r. Gdy podpisywał akt abdykacji, tonął w długach. Po ustąpieniu z tronu, odnalazł się na dworze zaborcy. Zmarł na obcej ziemi. Pytanie,...

Koniecznie przeczytaj

Paweł Kukiz w rozmowie z Wirtualną Polską przekonuje, że PiS w pewien sposób jest od niego uzależniony, bowiem bez niego i jego posłów, koalicja rządząca nie ma większości. Polityk wskazuje, że chce wprowadzić w życie postulaty o których mówi od 2015 roku.

Po to poszedłem w politykę. Wie pan w sytuacji takiej, kiedy ja nie pobieram subwencji, kiedy nie dostajemy żadnych pieniędzy od podatnika, to od 2015 byłoby około 50 milionów złotych, jest to po prostu, ja nie jestem w stanie stworzyć struktur, więc jestem w stanie, jedynie mam w tej chwili szansę wykorzystania tej sytuacji. I zrobię to, za wszelką cenę. A jak nie będą uchwalać moich ustaw, no to po prostu będą przedterminowe wybory i tyle – mówił lider Kukiz’15.

- reklama -

Kukiz wskazuje, że na najbliższym posiedzeniu musi być uchwalona ustawa antykorupcyjna, żeby “można było mówić, że ta współpraca z PiS-em układa się dobrze”.

Paweł Kukiz był też pytany o słynną reasumpcję głosowania. Polityk zapewnia, że po prostu pomylił się przy pierwszym głosowaniu.

Źródło: Wirtualna Polska

Śledź nas na:

Czytaj:

Oglądaj:

0 komentarzy
Wbudowane informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze
reklamaspot_img

Ostatnio dodane

Dlaczego Polska nie chciała niemieckich Patriotów?

Niemiecki system Patriot w pakiecie z niemieckimi załogami, podlegającymi tylko niemieckim rozkazom – oto w największym skrócie propozycja, którą...

Przeczytaj jeszcze to!

0
Podziel się z nami swoją opiniąx