INFORMUJEMY, NIE KOMENTUJEMY

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

INFORMUJEMY, NIE KOMENTUJEMY

Centralna Agencja Informacyjna

00:12 | poniedziałek | 06.12.2021

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

Z ostatniej chwili!

CAI 24 – Liczba potwierdzonych przypadków Covid-19 wynosi już 2 885 185. Zdiagnozowano 211 nowych zakażeń. Zmarły 2 osoby. Epidemia w naszym kraju pociągnęła już za sobą 75 299 ofiar.

Bosak uderza w lewicowych posłów: „Wolą latać z reklamówką. Wolą szukać poklasku medialnego wśród ludzi niezrównoważonych”

Czas czytania: < 1 min.

Koniecznie przeczytaj

Podczas sejmowej debaty dotyczącej wprowadzenia na pasie z granicznym z Białorusią stanu wyjątkowego, mocne słowa padły z ust posła Konfederacji Krzysztofa Bosaka, który bardzo krytycznie wypowiedział się o działaniach i zachowaniu polityków opozycji.

To nie jest problem kilkudziesięciu koczujących osób. To problem setek funkcjonariuszy białoruskiego KGB, wojsk wewnętrznych i innych służb specjalnych, którzy koordynują tę operację na terenie Białorusi i innych państw. To problem tysięcy nielegalnych migrantów – mówił Bosak.

To problem lewicowych radykałów, którzy próbowali niszczyć umocnienia graniczne. Dziś protestują przed Sejmem, gotowi pojechać tam rzucać się pod koła ciężarówek Straży Granicznej czy Wojska Polskiego. Rzucać się na plecy żołnierzom, którzy mają spokojnie móc spoglądać w stronę granicy, a nie oglądać się za siebie – dodał.

Bosak skrytykował posła KO Franciszka Sterczewskiego, który próbował przekroczyć granicę:

To problem polskich posłów, z których niektórzy nie dorastają do swojej roli. Nie potrafią przyjść tutaj i wyartykułować swoich argumentów. Wolą latać z reklamówką. Wolą szukać poklasku medialnego wśród ludzi niezrównoważonych, infantylnych, niedojrzałych emocjonalnie, odgrywając wielkich obrońców praw człowieka – mówi Bosak.

Źródło: wPolityce.pl / Sejm

0 komentarzy
Wbudowane informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze
reklamaspot_img

Ostatnio dodane

Marine Le Pen: europejska prawica zrobiła krok naprzód

Podczas spotkania w Warszawie liderzy europejskiej prawicy uzgodnili, że będą ściślej współpracować w Parlamencie Europejskim, aby bronić suwerenności 27...

Przeczytaj jeszcze to!

0
Podziel się z nami swoją opiniąx
()
x