INFORMUJEMY, NIE KOMENTUJEMY

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

INFORMUJEMY, NIE KOMENTUJEMY

Centralna Agencja Informacyjna

05:07 | środa | 22.09.2021

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

Z ostatniej chwili!

CAI 24 – Liczba potwierdzonych przypadków Covid-19 wynosi już 2 885 185. Zdiagnozowano 211 nowych zakażeń. Zmarły 2 osoby. Epidemia w naszym kraju pociągnęła już za sobą 75 299 ofiar.

Histeryczny apel Hartwich do Terleckiego: Wynoś się!

Czas czytania: < 1 min.

Koniecznie przeczytaj

Kilka dni temu wicemarszałek Sejmu Ryszard Terlecki powiedział, że jeśli Unia Europejska będzie używać wobec Polski szantażu, to Polska również powinna używać bardziej drastycznych środków wobec Komisji Europejskiej. A to się nie podoba na opozycji, oj nie podoba.

Brytyjczycy pokazali, że dyktatura brukselskiej demokracji im nie odpowiada. Odwrócili się i wyszli. My nie chcemy wychodzić, u nas poparcie dla uczestnictwa w UE jest bardzo silne. No, ale nie możemy dać się zapędzić w coś, co ograniczy naszą wolność i nasz rozwój – stwierdził wicemarszałek Sejmu.

I lawina ruszyła. Jedną z najbardziej histerycznych wypowiedzi zanotowała poseł Koalicji Obywatelskiej Iwona Hartwich:

Panie Terlecki, załóż Pan czapkę, bo się jesień zbliża a w Rosji może być zimno i wynoś się Pan sam. Najlepiej teraz. Już od razu. Do granicy sama osobiście dowiozę. Los ludzi życzących źle Naszej Ojczyznie jest mi obojętny. Więc nie musi Pan wysyłać kartek, że Pan doszedł – napisała w mediach społecznościowych.

Brak słów.

4 KOMENTARZE

4 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
Wbudowane informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze
normalny Polak
10.09.2021 14:07

babsztyl bez 1 dkg mózgu wr

normalny Polak
10.09.2021 18:41

kobieta – pustak do pracy na budowie wr

misza
11.09.2021 17:42

Pani Hatwich jaka z pani idiotka. Kto panią wybrał do sejmu? Tylko pani partia doprowadza do zwady w Polsce. U pani w czaszce zero mózgu.

Monsignore
11.09.2021 21:29

Jestem facetem wolnym, toteż kręci się koło mnie trochę rozmaitych kobitek. Jednakże wolę być sam. Wiecie dlaczego? Bo jeśli przyprowadzę jakąś do swego domu, to z pewnością jej się u mnie spodoba, nie będzie chciała z niego wyjść i w końcu sam musiałbym z niego uciekać. Domyślni internauci po przeczytaniu powyższego tekstu pojmą w lot dlaczego akurat w tym miejscu napisałem ten komentarz🤣

reklamaspot_img

Ostatnio dodane

Rzecznik KE mówi, że Polska musi zapłacić karę! Morawiecki twardo odpowiada i mówi NIE TAK SZYBKO

TSUE zobowiązał Polskę do zapłaty na rzecz Komisji Europejskiej kary w wysokości 500 tys. euro dziennie ze względu na...

Przeczytaj jeszcze to!

4
0
Podziel się z nami swoją opiniąx
()
x