INFORMUJEMY, NIE KOMENTUJEMY

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

INFORMUJEMY, NIE KOMENTUJEMY

Centralna Agencja Informacyjna

08:22 | poniedziałek | 17.01.2022

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

Odrażający wpis Jachiry o kardynale Wyszyńskim! Będzie kara! „Podłość wymaga reakcji”

Czas czytania: < 1 min.

Koniecznie przeczytaj

Poseł Koalicji Obywatelskiej Klaudia Jachira, kolejny raz popisała się skandaliczną wypowiedzią. Tym razem w serwisie Twitter zaatakowała bł. kardynała Wyszyńskiego.

Faszysta i antysemita (ot, błędy młodości) wynoszony na ołtarze przez obrońców pedofili (kto nie ma pokus?) podczas stanu wyjątkowego – do obejrzenia na wszystkich kanałach — napisała na Twitterze posłanka KO, Klaudia Jachira.

- reklama -

Poseł PiS Jan Mosiński zapowiada złożenie wniosku do Komisji Etyki:

Pani poseł Jachira przekracza już nie tylko dobry obyczaj parlamentarny ale generalnie wykazuje brak kultury osobistej. Być może jej się wydaje, że to co pisze jest dobre, ale w rzeczywistości jest to po prostu ohydne, kłamliwe, nieprawdziwe, ale też przynosi ujmę majestatowi Rzeczypospolitej. Tego typu działania urągają naszej służbie, którą wykonujemy w imieniu społeczeństwa, w imieniu narodu, jako parlamentarzyści – mówi polityk w rozmowie z portalem wPolityce.pl i dodaje, że podłość wymaga reakcji.

Źródło: Twitter / wPolityce.pl

Śledź nas na:

Czytaj:

Oglądaj:

6 KOMENTARZE

6 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
Wbudowane informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze
normalny Polak
15.09.2021 17:49

posłowie PiS kiedy wreszcie pokażecie kto was wybrał do sprawowania władzy – ile kadencji mamy czekać na reformę sądów i uporanie się z totalnym chamstwem i prostactwem w Sejmie?

Max74
15.09.2021 19:57

Z kim ten Tusk współpracuje ? Gratuluję więcej takich SokzBuraka. Dzięki postawie bł. kardynała Wyszyńskiego jest dziś w wolnym Sejmie. Brak słów. Ta kretynka, zwykła “polska Świnia” pociągnie nadzieję PO w dół. Mam taką nadzieję. .

Dar
16.09.2021 07:13

Kto głosuje na te pustaki????????

Monsignore
16.09.2021 08:04

Indolencja rządzącej partii na polu prawa i sprawiedliwości pozwala temu babsztylowi na słowne fanaberie bez względu na miejsce ich wygłaszania. Gdyby posłowie faceci z PiSu byli “z jajami” z prezydentem na czele, już dawno byłoby polskie sądownictwo po reformie oczyszczającej ze złogów nepotyzmowych i wszelkiego rodzaju innych naleciałości a tym samym takie przypadki nie mogłyby zaistnieć w przestrzeni publicznej. Nie zanosi się jednakże na jakiekolwiek zmiany pod tym względem, ponieważ znaczące partie nie są zainteresowane zmianą tego stanu rzeczy, a członkowie Konfederacji mogą pokiwać sobie palcami w butach. Reasumując: ” Mówta, co chceta” i tak wam nikt nie podskoczy. No i nie ma w Polsce wolności?!

reklamaspot_img

Ostatnio dodane

Rafał Ziemkiewicz: Jeśli PiS skapituluje przed Unią Europejską to straci swoją bazę społeczną

Publicysta Rafał Ziemkiewicz podzielił się swoimi przewidywaniami dot. roku 2022. Zdaniem pisarza PiS nie może ulec wobec Unii Europejskiej,...

Przeczytaj jeszcze to!

6
0
Podziel się z nami swoją opiniąx
()
x