INFORMUJEMY, NIE KOMENTUJEMY

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

INFORMUJEMY, NIE KOMENTUJEMY

Centralna Agencja Informacyjna

04:34 | środa | 22.09.2021

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

Z ostatniej chwili!

CAI 24 – Liczba potwierdzonych przypadków Covid-19 wynosi już 2 885 185. Zdiagnozowano 211 nowych zakażeń. Zmarły 2 osoby. Epidemia w naszym kraju pociągnęła już za sobą 75 299 ofiar.

Odrażający wpis Jachiry o kardynale Wyszyńskim! Będzie kara! „Podłość wymaga reakcji”

Czas czytania: < 1 min.

Koniecznie przeczytaj

Poseł Koalicji Obywatelskiej Klaudia Jachira, kolejny raz popisała się skandaliczną wypowiedzią. Tym razem w serwisie Twitter zaatakowała bł. kardynała Wyszyńskiego.

Faszysta i antysemita (ot, błędy młodości) wynoszony na ołtarze przez obrońców pedofili (kto nie ma pokus?) podczas stanu wyjątkowego – do obejrzenia na wszystkich kanałach — napisała na Twitterze posłanka KO, Klaudia Jachira.

Poseł PiS Jan Mosiński zapowiada złożenie wniosku do Komisji Etyki:

Pani poseł Jachira przekracza już nie tylko dobry obyczaj parlamentarny ale generalnie wykazuje brak kultury osobistej. Być może jej się wydaje, że to co pisze jest dobre, ale w rzeczywistości jest to po prostu ohydne, kłamliwe, nieprawdziwe, ale też przynosi ujmę majestatowi Rzeczypospolitej. Tego typu działania urągają naszej służbie, którą wykonujemy w imieniu społeczeństwa, w imieniu narodu, jako parlamentarzyści – mówi polityk w rozmowie z portalem wPolityce.pl i dodaje, że podłość wymaga reakcji.

Źródło: Twitter / wPolityce.pl

6 KOMENTARZE

6 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
Wbudowane informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze
normalny Polak
15.09.2021 17:49

posłowie PiS kiedy wreszcie pokażecie kto was wybrał do sprawowania władzy – ile kadencji mamy czekać na reformę sądów i uporanie się z totalnym chamstwem i prostactwem w Sejmie?

Max74
15.09.2021 19:57

Z kim ten Tusk współpracuje ? Gratuluję więcej takich SokzBuraka. Dzięki postawie bł. kardynała Wyszyńskiego jest dziś w wolnym Sejmie. Brak słów. Ta kretynka, zwykła „polska Świnia” pociągnie nadzieję PO w dół. Mam taką nadzieję. .

Dar
16.09.2021 07:13

Kto głosuje na te pustaki????????

Monsignore
16.09.2021 08:04

Indolencja rządzącej partii na polu prawa i sprawiedliwości pozwala temu babsztylowi na słowne fanaberie bez względu na miejsce ich wygłaszania. Gdyby posłowie faceci z PiSu byli „z jajami” z prezydentem na czele, już dawno byłoby polskie sądownictwo po reformie oczyszczającej ze złogów nepotyzmowych i wszelkiego rodzaju innych naleciałości a tym samym takie przypadki nie mogłyby zaistnieć w przestrzeni publicznej. Nie zanosi się jednakże na jakiekolwiek zmiany pod tym względem, ponieważ znaczące partie nie są zainteresowane zmianą tego stanu rzeczy, a członkowie Konfederacji mogą pokiwać sobie palcami w butach. Reasumując: ” Mówta, co chceta” i tak wam nikt nie podskoczy. No i nie ma w Polsce wolności?!

reklamaspot_img

Ostatnio dodane

SZOK! Klient zastrzelił kasjera, bo ten kazał mu założyć maseczkę

Tragedia w Niemczech. Na jednej ze stacji benzynowych, klient zastrzelił kasjera, który wcześniej kazał mu założyć maseczkę. Do wydarzenia doszło...

Przeczytaj jeszcze to!

6
0
Podziel się z nami swoją opiniąx
()
x