INFORMUJEMY, NIE KOMENTUJEMY

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

INFORMUJEMY, NIE KOMENTUJEMY

Centralna Agencja Informacyjna

15:37 | czwartek | 28.10.2021

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

Z ostatniej chwili!

CAI 24 – Liczba potwierdzonych przypadków Covid-19 wynosi już 2 885 185. Zdiagnozowano 211 nowych zakażeń. Zmarły 2 osoby. Epidemia w naszym kraju pociągnęła już za sobą 75 299 ofiar.

Sikorski atakuje Jakiego! „Kwalifikują się do wygaszenia mandatu”

Czas czytania: < 1 min.

Koniecznie przeczytaj

Europoseł PO Radosław Sikorski, atakuje Patryka Jakiego, który przedstawił raport zysków i strat jakie poniosła Polska z uwagi na przynależność do Unii Europejskiej. W ocenie Sikorskiego, Jaki powinien stracić mandat…

Patryk Jaki zorganizował konferencję prasową z udziałem profesorów: Zbigniewa Krysiaka oraz Tomasza Grosse, którzy przygotowali raport dotyczący zysków i strat poniesionych przez Polskę z uwagi na członkostwo w Unii Europejskiej.

Europoseł stwierdził, że Polska „zapłaciła” za dostęp do unijnych środków otwarciem swojego rynku dla zachodnich firm.

Zgodnie z danymi zaprezentowanymi podczas konferencji w okresie 2004-2020 Polska otrzymała netto z Unii Europejskiej ok 593 mld złotych.

W tym samym okresie bilans kwot wytransferowanych z Polski przez zachodnie firmy do zysków polskich przedsiębiorstw w UE wyniósł minus 981 mld złotych. Oznacza to, że Polska poniosła 535 mld złotych strat.

W ocenie Sikorskiego, jest to zdrada PE i złamanie ślubowania:

Postulowałem, aby obejmując mandat posła do parlamentu europejskiego była – tak jak w wielu parlamentach narodowych – przysięga na lojalność wobec instytucji, w której się pracuje. Bezczelne kłamstwa @PatrykJaki o bilansie członkostwa PL kwalifikują się do wygaszenia mandatu – napisał na Twitterze były minister spraw zagranicznych.

4 KOMENTARZE

4 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
Wbudowane informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze
Monsignore
21.09.2021 15:44

Bezczelność dziedzica z Chobielina przekroczyła wysokość Mount Everest. Jak może lojalność wobec pracodawcy być ważniejsza od lojalności wobec Ojczyzny? Jeśli tak, to twierdzić może tylko sprzedawczyk, który za judaszowskie srebrniki gotów jest sprzedać własny naród.

Krzywoj
21.09.2021 15:46

Sikorski,łachudro,śmieciu anty Polski,fałszywa gnido,już niedługo będziesz nikim łachudro pospolita.Nawet nie wiesz jaka ciebie ,bydlaku,czeka przyszłość

Jan
21.09.2021 19:17

Sikorce, lekko się w głowie popsuło. Z jego przemyślanej i wyważonej wypowiedzi można wysnuć wniosek, że sam jest lojalny do bólu co widać, słychać i czuć. Jednym słowem, to pachołek UE.

reklamaspot_img

Ostatnio dodane

Ociepa ogłasza: Zakończyliśmy negocjacje i będziemy czwartym koalicjantem

Wiceminister obrony narodowej Marcin Ociepa, który po opuszczeniu Porozumienia Jarosława Gowina założył współpracujące z PiS stowarzyszenie odNowa, powiedział w...

Przeczytaj jeszcze to!

4
0
Podziel się z nami swoją opiniąx
()
x