INFORMUJEMY, NIE KOMENTUJEMY

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

Centralna Agencja Informacyjna

23:04 | niedziela | 14.08.2022

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

Sikorski atakuje Jakiego! „Kwalifikują się do wygaszenia mandatu”

Czas czytania: < 1 min.

Kartka z kalendarza polskiego

14 sierpnia

Ostatnia chrystianizacja w Europie

14 sierpnia 1385 r. Dla Polaków to dowód współpracy, dla Litwinów bardzo często – zdrady. Akt Unii w Krewie został wydany przez wielkiego księcia litewskiego...

Koniecznie przeczytaj

Europoseł PO Radosław Sikorski, atakuje Patryka Jakiego, który przedstawił raport zysków i strat jakie poniosła Polska z uwagi na przynależność do Unii Europejskiej. W ocenie Sikorskiego, Jaki powinien stracić mandat…

Patryk Jaki zorganizował konferencję prasową z udziałem profesorów: Zbigniewa Krysiaka oraz Tomasza Grosse, którzy przygotowali raport dotyczący zysków i strat poniesionych przez Polskę z uwagi na członkostwo w Unii Europejskiej.

- reklama -

Europoseł stwierdził, że Polska „zapłaciła” za dostęp do unijnych środków otwarciem swojego rynku dla zachodnich firm.

Zgodnie z danymi zaprezentowanymi podczas konferencji w okresie 2004-2020 Polska otrzymała netto z Unii Europejskiej ok 593 mld złotych.

W tym samym okresie bilans kwot wytransferowanych z Polski przez zachodnie firmy do zysków polskich przedsiębiorstw w UE wyniósł minus 981 mld złotych. Oznacza to, że Polska poniosła 535 mld złotych strat.

- reklama -

W ocenie Sikorskiego, jest to zdrada PE i złamanie ślubowania:

Postulowałem, aby obejmując mandat posła do parlamentu europejskiego była – tak jak w wielu parlamentach narodowych – przysięga na lojalność wobec instytucji, w której się pracuje. Bezczelne kłamstwa @PatrykJaki o bilansie członkostwa PL kwalifikują się do wygaszenia mandatu – napisał na Twitterze były minister spraw zagranicznych.

Śledź nas na:

Czytaj:

Oglądaj:

4 KOMENTARZE

4 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
Wbudowane informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze
Monsignore
21.09.2021 15:44

Bezczelność dziedzica z Chobielina przekroczyła wysokość Mount Everest. Jak może lojalność wobec pracodawcy być ważniejsza od lojalności wobec Ojczyzny? Jeśli tak, to twierdzić może tylko sprzedawczyk, który za judaszowskie srebrniki gotów jest sprzedać własny naród.

Krzywoj
21.09.2021 15:46

Sikorski,łachudro,śmieciu anty Polski,fałszywa gnido,już niedługo będziesz nikim łachudro pospolita.Nawet nie wiesz jaka ciebie ,bydlaku,czeka przyszłość

Jan
21.09.2021 19:17

Sikorce, lekko się w głowie popsuło. Z jego przemyślanej i wyważonej wypowiedzi można wysnuć wniosek, że sam jest lojalny do bólu co widać, słychać i czuć. Jednym słowem, to pachołek UE.

reklamaspot_img

Ostatnio dodane

Kapitalizm w Nowym Porządku Świata

Seria tyleż poważnych, ile sztucznie wywołanych kryzysów globalnych wieszczy nadejście nowego porządku świata. Czy porządek ten rzeczywiście nadejdzie i zamieni...

Przeczytaj jeszcze to!

4
0
Podziel się z nami swoją opiniąx