INFORMUJEMY, NIE KOMENTUJEMY

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

INFORMUJEMY, NIE KOMENTUJEMY

Centralna Agencja Informacyjna

16:52 | czwartek | 28.10.2021

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

Z ostatniej chwili!

CAI 24 – Liczba potwierdzonych przypadków Covid-19 wynosi już 2 885 185. Zdiagnozowano 211 nowych zakażeń. Zmarły 2 osoby. Epidemia w naszym kraju pociągnęła już za sobą 75 299 ofiar.

„Gazeta Wyborcza” zrobiła sondaż. Przedstawia wariant w którym opozycja wygrywa z PiS

Czas czytania: < 1 min.

Koniecznie przeczytaj

Według sondażu przeprowadzonego przez pracownię IPSOS na zlecenie “Wyborczej” i oko.press, gdyby doszło do połączenia sił Koalicji Obywatelskiej i ruchu Polska2050, to taki blok wygrałby wybory z Prawem i Sprawiedliwością.

Na taką grupę zagłosowałoby 37 proc. wyborców.

PiS w taki układzie otrzymuje 34 proc. głosów.

Konfederację wskazało 11 proc. respondentów.

Na SLD, Razem i Wiosnę wskazało 7 proc. uczestników badania, a PSL w koalicji z Porozumieniem 5 proc.

Sondaż IPSOS zrealizowany metodą CATI w dniach 21 – 23 września 2021r., na ogólnopolskiej reprezentatywnej próbie 1000 dorosłych Polaków.

Źródło: Gazeta Wyborcza

2 KOMENTARZE

2 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
Wbudowane informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze
Zbulwersowany
25.09.2021 19:36

Tylko jaka opozycja. PO Z HOŁOWNIĄ taka sama banda tylko wspierana przez spadkobierców NAZISTÓW a PISdusie przez żydostwo.

Monsignore
25.09.2021 13:24

Wcale się nie dziwię i uważam to za bardzo prawdopodobne. Ludzie widzą, jak rząd nie daje sobie rady z ponoć przyjaciółmi Czechami w sprawie kopalni w Turowie, jak eliminuje dyskusje na temat “szczepionek” (wywalenie z TVP programu Jana Pospieszalskiego “Warto rozmawiać”, mimo, że jest to telewizja ponoć publiczna), jak traktuje się ludzi (w tym lekarzy) nieakceptujących eksperyment medyczny zwany szczepionkami, jak straszy szczepieniem dzieci, co powoduje ferment wśród rodziców, wymachiwanie szabelką bolszewickiej unii, a później chowanie jej szybko, aby wykonywać jej polecenia. Dochodzi do tego konflikt na granicy z Białorusią z którą można było ułożyć przyjacielskie relacje, ale co tam, poszło się za głosem zachodu, aby poprzeć protesty przeciw Aleksandrowi, a teraz unia wypięła na Polskę d…. i mówi “Dajcie sobie z Aleksandrem radę sami”. Mało tego – dokłada coraz większe kary na Polskę. A rodzimy Donald zaciera tylko ręce i czeka na upadek PiSu, bo po to nad Wisłę powrócił. Wygląda to wszystko na amatorszczyznę na każdym polu i teraz tego są skutki, którego widzami są zwykli Polacy, nie mający nic do gadania.

reklamaspot_img

Ostatnio dodane

Ociepa ogłasza: Zakończyliśmy negocjacje i będziemy czwartym koalicjantem

Wiceminister obrony narodowej Marcin Ociepa, który po opuszczeniu Porozumienia Jarosława Gowina założył współpracujące z PiS stowarzyszenie odNowa, powiedział w...

Przeczytaj jeszcze to!

2
0
Podziel się z nami swoją opiniąx
()
x