INFORMUJEMY, NIE KOMENTUJEMY

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

INFORMUJEMY, NIE KOMENTUJEMY

Centralna Agencja Informacyjna

13:13 | środa | 26.01.2022

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

Tusk upokorzył Grodzkiego! „Odmowa bardzo zabolała marszałka”

Czas czytania: < 1 min.

Koniecznie przeczytaj

Anonimowy polityk Platformy Obywatelskiej, powiedział tygodnikowi „Wprost”, że marszałek senatu Tomasz Grodzki, został niemiło potraktowany przez lidera PO Donalda Tusk.

Tomasz Grodzki miał poprosić o rozmowę z szefem partii tuż przed spotkaniem przedstawicieli parlamentów państw V4. Tusk jednak mówił.

- reklama -

W rozmowie z „Wprost” anonimowy polityk PO przyznaje, że Grodzkiego bardzo ubodła postawa lidera PO.

Tusk przez swojego posłańca poinformował Grodzkiego, że się z nim nie spotka. Odmowa bardzo zabolała marszałka, szczególnie, że wszyscy wiemy jak duże jest jego ego – mówi informator portalu.

„Wprost” dodaje, że Tusk spotyka się tylko z wybranymi osobami z PO:

- reklama -

Bartek Sienkiewicz ma najlepszy kontakt z Tuskiem i jest głównym łącznikiem Donalda z klubem. Ale Tusk raczej zachowuje rezerwę – twierdzi.

Źródło: Wprost

Śledź nas na:

Czytaj:

Oglądaj:

4 KOMENTARZE

4 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
Wbudowane informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze
GRODZKI
04.10.2021 12:23

TUSK NIE SPOTKAŁ SIE Z TRZECIĄ OSOBA W PAŃSTWIE ?? TO GÓWNO A NIE TRZECIA OSOBA HAHAHAH !

Tomasz Jasiński
04.10.2021 12:13

Partia PO założona za niemieckie pieniądze, członkowie PO odznaczani i suto opłacani (nie tylko nagrody pieniężne) przez Niemców. Ich mottem “polskość to nienormalność”. Celem – utworzenie z Polski niemieckiego landu. Drogą do celu – posłuszeństwo Merkel i przyszłym niemieckim rządom, utworzenie tzw. “Wolnego Miasta Gdańsk”, “wolnego Śląska”, “niepodległego państwa kaszubskiego” itp. współpraca z partią pruską.
‘Gdybym był okupantem i chciał zniszczyć naród to wyganiałbym młodych, mądrych ludzi zagranicę “za chlebem” na emigrację, podnosiłbym podatki i wprowadzałbym nowe, dawał podwyżki i kolejne przywileje resortom siłowym, stawiałbym 500 nowych radarów, wzmacniałbym inwigilację obywateli, likwidowałbym państwowe szkolnictwo i służbę zdrowia oraz ograniczałbym do nich dostęp, oddałbym banki, media i handel obcym i wrogom Polski, wyśmiewałbym ich wartości i religię, skłócałbym młodych ze starszymi, aby przez “odwróconą hipotekę” przejąć za bezcen ich mieszkania i domy, zachęcałbym ich kobiety do feminizmu, prostytucji i aborcji, aby nie nadawały się na dobre matki i żony, zadłużałbym ich bezpośrednio oraz pośrednio przez państwo i gminy, aby nie mogli się temu sprzeciwiać, likwidowałbym ich przemysł, a w zamian budowałbym ogromne stadiony na kredyt, aby przynosiły straty, dopuszczałbym do sejmu złodziei i degeneratów, itd.’

Zygmuś
04.10.2021 14:10

BANDA CZWORGA NADAL ODGRYWA ROZPISANE PRZEZ SWOICH MOCODAWCÓW SCENARIUSZE I W TYM TEATRZE KIERUJE SIĘ NIEZMIENNIE WEDŁUG UTARTYCH SCHEMATÓW: my nie ruszamy waszych, wy nie ruszacie naszych, a władzą i kasą dzielimy się po pod stołem, dla picu, kopiemy się, ale tylko po kostkach, nie wyżej, ciemny lud to kupi…

reklamaspot_img

Ostatnio dodane

Ksiądz weźmie ślub z ministrantem? Szokująca kampania LGBT oburza wiernych [VIDEO]

Księża promując homoseksualizm i wspierają środowiska LGBT. Skandaliczna kampania wywołała zgorszenie wśród katolików. Niemieccy biskupi nie kryją dumy z udziału...

Przeczytaj jeszcze to!

4
0
Podziel się z nami swoją opiniąx
()
x