INFORMUJEMY, NIE KOMENTUJEMY

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

INFORMUJEMY, NIE KOMENTUJEMY

Centralna Agencja Informacyjna

16:19 | czwartek | 28.10.2021

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

Z ostatniej chwili!

CAI 24 – Liczba potwierdzonych przypadków Covid-19 wynosi już 2 885 185. Zdiagnozowano 211 nowych zakażeń. Zmarły 2 osoby. Epidemia w naszym kraju pociągnęła już za sobą 75 299 ofiar.

Kukiz ostro o wiecu Tuska: „To jest perfidne, nieludzkie, to już jest przekroczenie wszelkich granic”

Czas czytania: < 1 min.

Koniecznie przeczytaj

Paweł Kukiz nie szczędzi gorzkich słów pod adresem polityków opozycji, na czele z Donaldem Tuskiem, który straszy Polaków polexitem. Na antenie TVP Info, poseł skomentował więc który odbył się w niedzielę w Warszawie.

Organizowanie takiego zdarzenia na Placu Zamkowym tego samego dnia i o tej samej godzinie, gdzie cyklicznie odbywa się Msza poświęcona ofiarom katastrofy smoleńskiej to jest perfidne, nieludzkie, to już jest przekroczenie wszelkich granic – powiedział w „Gościu Wiadomości” Paweł Kukiz

Proszę bardzo, możecie sobie protestować, nakręcać różnego rodzaju zdarzenia, emocje, ale tego dnia i w tym miejscu to jest po prostu perfidne i świadczy o złej woli i złych intencjach. Kto wie, czy to nie miało na celu wywołanie jakiś rozruchów, niepokojów, starć i tak dalej – powiedział Kukiz.

1 KOMENTARZ

1 Komentarz
oceniany
najnowszy najstarszy
Wbudowane informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze
Stefan Maruda
15.10.2021 14:17

Czym się różni Tusk od Geobbelsa ? Tylko tym, że Geobbelsowi wierzyli wszyscy Niemcy, a Tuskowi tylko najgłupsi Polacy czyli lemingi i pelikany !!!

reklamaspot_img

Ostatnio dodane

Ociepa ogłasza: Zakończyliśmy negocjacje i będziemy czwartym koalicjantem

Wiceminister obrony narodowej Marcin Ociepa, który po opuszczeniu Porozumienia Jarosława Gowina założył współpracujące z PiS stowarzyszenie odNowa, powiedział w...

Przeczytaj jeszcze to!

1
0
Podziel się z nami swoją opiniąx
()
x