INFORMUJEMY, NIE KOMENTUJEMY

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

Centralna Agencja Informacyjna

22:46 | niedziela | 14.08.2022

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

Morawiecki ostro w Sejmie! „Tusk jest ojcem chrzestnym Brexitu”

Czas czytania: < 1 min.

Kartka z kalendarza polskiego

14 sierpnia

Ostatnia chrystianizacja w Europie

14 sierpnia 1385 r. Dla Polaków to dowód współpracy, dla Litwinów bardzo często – zdrady. Akt Unii w Krewie został wydany przez wielkiego księcia litewskiego...

Koniecznie przeczytaj

Podczas czwartkowego posiedzenia Sejmu, głos z mównicy zabrał premier Mateusz Morawiecki, który odbił piłeczkę rzuconą przez lidera PO Donalda Tusk.

Na końcu tej uliczki już znalazła się jedna katastrofa, której ojcem chrzestnym jest pan Tusk. To Brexit. Doskonale wiecie jak to wyglądało. Może pan Tusk już teraz dyktuje drugą część swoich wspomnień „od Brexitu do innych exitów – jak skutecznie rozwaliłem UE”. Drugi tom „Szczerze” – stwierdził premier Mateusz Morawiecki w Sejmie.

- reklama -

Morawiecki wskazał, że mówienie dziś o polexicie jest zwykłym fake newsem.

Polexit to fake news. Tak samo jak fake newsem była deklaracja Platformy Obywatelskiej, że nie podwyższy podatków, tak samo jak fake newsem była deklaracja PO i pana Tuska, że nie podwyższy wieku emerytalnego, tak samo jak fake newsem było to, że nie zabierzecie OFE, tak samo jak fake newsem było to, że premier Tusk pierwotnie mówił, że nigdzie się nie wybiera do Europy, że nie wyjeżdża po stanowiska, a jednak wyjechał. To kolejne wielkie kłamstwa Tuska, które Polacy doskonale rozpoznają – stwierdził premier Mateusz Morawiecki w Sejmie.

Źródło: 300polityka.pl

Śledź nas na:

Czytaj:

Oglądaj:

0 komentarzy
Wbudowane informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze
reklamaspot_img

Ostatnio dodane

Kapitalizm w Nowym Porządku Świata

Seria tyleż poważnych, ile sztucznie wywołanych kryzysów globalnych wieszczy nadejście nowego porządku świata. Czy porządek ten rzeczywiście nadejdzie i zamieni...

Przeczytaj jeszcze to!

0
Podziel się z nami swoją opiniąx