INFORMUJEMY, NIE KOMENTUJEMY

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

INFORMUJEMY, NIE KOMENTUJEMY

Centralna Agencja Informacyjna

16:18 | czwartek | 28.10.2021

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

Z ostatniej chwili!

CAI 24 – Liczba potwierdzonych przypadków Covid-19 wynosi już 2 885 185. Zdiagnozowano 211 nowych zakażeń. Zmarły 2 osoby. Epidemia w naszym kraju pociągnęła już za sobą 75 299 ofiar.

Policja kontroluje czy nosicie maseczki! Zobaczcie ile wystawiono mandatów tylko w jednym regionie

Czas czytania: < 1 min.

Koniecznie przeczytaj

Zgodnie z licznymi apelami i zapowiedziami ministra zdrowia Adama Niedzielskiego, policjanci prowadzą kontrole w miejscach w którym obowiązuje obowiązek noszenia maseczek. W samym tylko województwie lubelskim wystawiono około 800 mandatów!

Kontrola odbyła się w Lublinie, w pojazdach komunikacji miejskiej.

Jak przekazał mł. asp. Kamil Karbowniczek z biura prasowego Komendy Wojewódzkiej Policji w Lublinie, przez pierwsze dziesięć dni października funkcjonariusze wystawili w całym regionie 869 mandatów za nieprzestrzeganie obowiązku zakrywania ust i nosa w przestrzeniach zamkniętych. Wystosowali też 828 pouczeń i 68 wniosków o ukaranie do sądu.

Policja ma dalej stanowczo egzekwować obowiązek zakrywania ust i nowa. Z pewnością osoby niestosujące się do ograniczeń, dystansu społecznego, czy zakrywania ust i nosa maseczką, muszą liczyć się z konsekwencjami prawnymi.

Źródło: PAP

4 KOMENTARZE

4 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
Wbudowane informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze
Zygmuś
14.10.2021 19:52

ŻĄDAM!
NATYCHMIAST ODDAJCIE MI MOJE (przyrodzone, naturalne) PRAWA DO ŻYCIA, WOLNOŚCI, WŁASNOŚCI. PRAWO DO SWOBODNEGO ODDYCHANIA BEZ JAKICHKOLWIEK SZMAT NA TWARZY! ŻĄDAM PRZYWRÓCENIA PRAWA DO SWOBODNEGO WYCHODZENIA Z DOMU, PODRÓŻOWANIA BEZ SOWIECKICH METOD KONTROLI, NADZORU, KARANIA! ŻĄDAM PRZYWRÓCENIA PRAWA DO NORMALNEGO ŻYCIA BEZ ZAMYKANIA MOJEGO MIEJSCA PRACY! ŻĄDAM PRZYWRÓCENIA NALEŻYTEJ OPIEKI ZDROWOTNEJ, KTÓRĄ RZĄD MA OBOWIĄZEK ZAPEWNIĆ KAŻDEMU OBYWATELOWI. ŻADAM ZATRZYMANIA REALIZOWANEJ DEPOPULACJI! ŻĄDAM WOLNOŚCI SŁOWA BEZ SANITARNEJ CENZURY! ŻĄDAM NATYCHMIASTOWEJ DYMISJI RZĄDU OKUPACYJNEGO z siedzibą w Warszawie, KTÓRY DZIAŁA NA ZLECENIE OBCYCH, WROGICH GRUP INTERESU!

Zygmuś
14.10.2021 19:54

DOŚĆ PIER…. POPRAWNOŚCI POLITYCZNEJ – NAZYWAJMY WRESZCIE RZECZY PO IMIENIU!!! BLOKOWANIE AMANTADYNY ORAZ BLOKOWANIE NORMALNEGO DOSTĘPU DO USŁUG MEDYCZNYCH TO USIŁOWANIE ZABÓJSTWA. CI, KTÓRZY TO Z PREMEDYTACJĄ CAŁY CZAS FORSUJĄ TO MORDERCY. POBIERANIE COMIESIĘCZNYCH OPŁAT NA NFZ I BRAK USŁUG MEDYCZNYCH TO ZŁODZIEJSTWO. BLOKOWANIE PRAWDY PRZEZ ŁŻEMEDIA GŁÓWNEGO ŚCIEKU TO KOLABORACJA Z SANITARNYM TYRANEM.
PRZYWRÓCIĆ KARĘ ŚMIERCI DLA MASOWYCH MORDERCÓW!!!

Zygmuś
15.10.2021 14:46

DOŚĆ BEZPRAWIA i PRZEŚLADOWAŃ ze STRONY NIERZĄDU! ZOBACZ CO SIĘ DZIEJE – MAMY DO CZYNIENIA Z JAWNYMI PRZEŚLADOWANIAMI! zobaNaJOUTJUBE: PILNE! Lekarze nie chcą pomóc choremu dziecku przez brak $zczepienia matki! G. Braun INTERWENIUJE!

Zygmuś
15.10.2021 19:52

Z prasy plotkarskiej: Z kręgów zbliżonych do Jedynie Słusznego, Prawego i Sprawiedliwego Rządu oraz Ministerstwa Najprawdziwszej Prawdy, dowiadujemy się, że ma zostać powołana Sanitar Sonderkommando Polizei für Gedankenverbrechen (Policja Myślozbrodni). Będzie zajmować się ściganiem, neutralizacją oraz prewencją wobec nieprawomyślnego myślenia obywateli Wolski. A wszystko to dla dobra obywateli District Wolska. Sieg Heil!!!

reklamaspot_img

Ostatnio dodane

Ociepa ogłasza: Zakończyliśmy negocjacje i będziemy czwartym koalicjantem

Wiceminister obrony narodowej Marcin Ociepa, który po opuszczeniu Porozumienia Jarosława Gowina założył współpracujące z PiS stowarzyszenie odNowa, powiedział w...

Przeczytaj jeszcze to!

4
0
Podziel się z nami swoją opiniąx
()
x