INFORMUJEMY, NIE KOMENTUJEMY

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

Centralna Agencja Informacyjna

09:52 | środa | 29.06.2022

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

Andrzej Duda w Bolesławcu: „Niemcy chcą wybierać prezydenta w Polsce? To jest podłość, ja się na to nie zgadzam”

Czas czytania: 2 min.

Kartka z kalendarza polskiego

29 czerwca

Nieznana dziewczyna z Łąckiego

Niedziela, 29 czerwca 1941 r. UWAGA! Drastyczne treści! Przez lata nie wolno było o nich mówić. Jakby ich nie było. A przecież tysiące Polaków zostało...

Koniecznie przeczytaj

Podczas piątkowej wizyty w Bolesławcu, prezydent Andrzej Duda odniósł się do niedawnej publikacji dziennika „Die Welt”, który wskazał w tekście polskiego korespondenta, iż Rafał Trzaskowski byłby lepszym kandydatem dla Niemiec.

Czytajcie również:Niemiecki dziennik „Die Welt” ma nadzieję na wygraną Rafała Trzaskowskiego

- reklama -

Niedawno można było przeczytać w „Die Welt”, że ich korespondent warszawski pisał, że pan Rafał Trzaskowski byłby dla Niemiec lepszym prezydentem, bo jest przeciwko temu, by Polska brała reparacje, domagała się odszkodowań – mówił Andrzej Duda.

I wskazał na nową publikację, tym razem dziennika „Fakt”:

Dzisiaj mamy kolejną odsłonę niemieckiego ataku w tych wyborach. Bezpardonowej brudnej kampanii, tym razem skierowanej przeciwko mnie. Boleje nad tym, ale liczę się z tym, że będę brudno, oszczerczo atakowany. Ale tak naprawdę krzywdzona jest rodzina. Bo ja pomogłem rodzinie, dlatego że rodzina prosiła mnie o pomoc. Ten człowiek odbył kare wiezienie w całości. Ale rodzina pisała, że to, że nie mogą się z nim spotykać, to jest kara dla nich. Prosili mnie ot o, bym zakaz zbliżania zniósł – powiedział.

- reklama -

Jak wskazał prezydent:

Ten oszczerczy atak to podłość. Najgorszego gatunku podłość. Czy ten koncern Axel Springer, który jest właścicielem gazety „Fakt” chce wpłynąć na wybory prezydenckie w Polsce? Niemcy chcą wybierać prezydenta w Polsce? To jest podłość, ja się na to nie zgadzam – skwitował Andrzej Duda.

Śledź nas na:

Czytaj:

Oglądaj:

0 komentarzy
Wbudowane informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze
reklamaspot_img

Ostatnio dodane

Schwabska wizja przyszłości

Jaka była szwabska wizja przyszłości, wiemy. Zarówno z „Mein Kampf”, przywódcy Szwabów, jak też z grozy II wojny światowej. Obecnie dociera...

Przeczytaj jeszcze to!

0
Podziel się z nami swoją opiniąx
()
x