INFORMUJEMY, NIE KOMENTUJEMY

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

Centralna Agencja Informacyjna

08:32 | poniedziałek | 27.06.2022

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

Gazeta ujawnia plan PO! W partii trwają rozmowy na temat następny Trzaskowskiego

Czas czytania: < 1 min.

Kartka z kalendarza polskiego

27 czerwca

Proporcje 150:1

Wtorek, 27 czerwca 1581 r. Husaria była najlepszym wojskiem na świecie. Kircholm. Chocim. Wiedeń. Te nazwy znają wszyscy. A powinni znać jeszcze jedną. Mohylew. I...

Koniecznie przeczytaj

Dziennik „Rzeczpospolita” pisze w poniedziałkowym wydaniu o toczonych w Platformie Obywatelskiej rozmowach na temat ewentualnego następcy Rafała Trzaskowskiego, gdyby ten wygrał wybory prezydenckie.

Oczywiście politycy PO oficjalnie zaprzeczają, że takie rozmowy są toczone i nie chcę dzielić skóry na niedźwiedziu, jednak dziennik powołując się na swoje źródła w partii, wskazuje, że jednym z najpoważniej branych pod uwagę kandydatów jest obecny sekretarz PO i wieloletni poseł Marcin Kierwiński.

- reklama -

Według informacji “Rz” w grę wchodzą jeszcze dwa nazwiska: Andrzeja Halickiego, którego rozważano już w wyborach samorządowych w 2019 roku i Barbary Nowackiej, która od niedawna jest posłanką Koalicji Obywatelskiej.

Źródło: rp.pl

Śledź nas na:

Czytaj:

Oglądaj:

0 komentarzy
Wbudowane informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze
reklamaspot_img

Ostatnio dodane

Schwabska wizja przyszłości

Jaka była szwabska wizja przyszłości, wiemy. Zarówno z „Mein Kampf”, przywódcy Szwabów, jak też z grozy II wojny światowej. Obecnie dociera...

Przeczytaj jeszcze to!

0
Podziel się z nami swoją opiniąx
()
x