INFORMUJEMY, NIE KOMENTUJEMY

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

Centralna Agencja Informacyjna

07:00 | poniedziałek | 27.06.2022

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

Prezydent Wrocławia ma pretensje do Hołowni: Powinien dużo silniej poprzeć Rafała Trzaskowskiego

Czas czytania: < 1 min.

Kartka z kalendarza polskiego

27 czerwca

Niemiecki sposób na powojenny świat

Czwartek, 24 czerwca 1943 r. Niemcy zawsze chcieli rządzić światem i zawsze uważali, że mają do tego prawo. Nie było zbrodni, której by nie popełnili...

Koniecznie przeczytaj

Prezydent Wrocławia Jacek Sutryk powiedział na antenie TVN24, że ma pretensje do Szymona Hołowni, za brak jasnej deklaracji przez II turą wyborów.

Mam też wielką pretensję do Szymona Hołowni, że skoro mówi tyle o obywatelskości, to w mojej ocenie dość niewyraźnie wypowiedział się przed II turą wyborów prezydenckich, bo skoro opowiada się po stronie państwa obywatelskiego, to powinien dużo silniej poprzeć akurat tego kandydata, który właśnie taki model państwa lansuje – stwierdził Jacek Sutryk w rozmowie z Katarzyną Kolendą-Zaleską w „Faktach po faktach” TVN24.

- reklama -

Jak dodał:

A akurat za tymi wartościami opowiadał się i opowiada Rafał Trzaskowski. Szkoda, że Szymon Hołownia, wierzę w jego intencje i zapewnienia, ale oczekiwałem od niego, że znacznie silniej o tym powie – powiedział prezydent Wrocławia.

Źródło: TVN24

Śledź nas na:

Czytaj:

Oglądaj:

0 komentarzy
Wbudowane informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze
reklamaspot_img

Ostatnio dodane

Schwabska wizja przyszłości

Jaka była szwabska wizja przyszłości, wiemy. Zarówno z „Mein Kampf”, przywódcy Szwabów, jak też z grozy II wojny światowej. Obecnie dociera...

Przeczytaj jeszcze to!

0
Podziel się z nami swoją opiniąx
()
x