INFORMUJEMY, NIE KOMENTUJEMY

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

Centralna Agencja Informacyjna

12:24 | poniedziałek | 27.05.2024

© 2020-2023 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

Łowcy cieni wytropili członka sycylijskiej mafii

Czas czytania: < 1 min.

Kartka z kalendarza polskiego

27 maja

Zanim był Wołyń

16 maja 1657 Kozaccy oprawcy zabrali zakonnika go do rzeźni Grzegorza Hołowejczyka, gdzie go bestialsko torturowali – m.in. przypalając go ogniem, wbijając drzazgi za paznokcie...

Koniecznie przeczytaj

Guardia di Finanza, włoska agencja do zwalczania m.in. przestępstw finansowych, czy przemytu, przeprowadziła w tym tygodniu akcję, w wyniku której zatrzymano 17 osób.

Jej celem było “rozbicie organizacji przestępczej zajmującej się dokonywaniem wymuszeń, lichwą, fałszerstwami przetargowymi, osobistą przemocą czy nielegalnym posiadaniem broni”.

- reklama -

Jednym z poszukiwanych był Alberto C. Według posiadanych przez Włochów informacji, w czasie akcji, przebywał on na terenie Polski. Ponieważ za mężczyzną wystawiono europejski nakaz aresztowania, w jego poszukiwania włączyło się Centralne Biuro Śledcze Policji.

Funkcjonariusze z tzw. grupy “łowców cieni” wytropili włoskiego mafioso i zatrzymali go w Krakowie. 40-letniemu Alberto C. zarzuca się “udział w grupie przestępczej o charakterze mafijnym”, działającej w sycylijskiej prowincji Katania.

Według współpracujących z polskimi funkcjonariuszami włoskich służb, mężczyzna nie jest szeregowym członkiem grupy. Na ekstradycję, Alberto C. będzie czekał w polskim areszcie.

- reklama -

Źródło:cbsp.policja.pl

Śledź nas na:

Czytaj:

Oglądaj:

Subskrybuj
Powiadom o

0 komentarzy
Wbudowane informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze
reklama spot_img

Ostatnio dodane

Kto wciskał Polakom szczepionkę AstraZeneca?

AstraZeneca wycofała swoją szczepionkę na koronawirusa z rynku. W całej Europie przeciwko koncernowi toczą się procesy o odszkodowania za...

Przeczytaj jeszcze to!

0
Podziel się z nami swoją opiniąx