INFORMUJEMY, NIE KOMENTUJEMY

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

Centralna Agencja Informacyjna

07:27 | piątek | 19.08.2022

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

Monika Olejnik przerwała posłowi PiS i zakończyła program! Poszło o aborcję

Czas czytania: 2 min.

Kartka z kalendarza polskiego

19 sierpnia

Najsłynniejszy polski krzyż

19 sierpnia 1901 r. Ten krzyż to symbol. Tatr. Wiary górali. Poświęcenia. Polski. Nawet Niemcy i stalinowcy nie odważyli się podnieść na niego ręki.  Na pomysł...

Koniecznie przeczytaj

Poseł PiS Bartłomiej Wróblewski, autor wniosku do TK ws. aborcji, próbował odpowiedzieć na jedno z pytań zadawanych przez Monikę Olejnik w programie „Kropka nad i”. Nie udała mu się ta sztuka.

Bartłomiej Wróblewski, poseł PiS, jeden z polityków tej partii, którzy są autorami wniosku do Trybunału Konstytucyjnego ws. aborcji, mówił w „Kropce nad i” w TVN24, że nie spodziewał się protestów po tym, jak TK wydał wyrok 22 października 2020 roku.

- reklama -

Sprawa jest ważna, życie człowieka jest sprawą fundamentalną (…). Uważamy, że każdy człowiek ma prawo do życia, to było naszą jedyną motywacją, aby złożyć wniosek do TK – mówił.

Poseł Magdalena Biejat, która również gościła w programie, zaczęła dopytywać Wróblewskiego w mocno zgryźliwy sposób:

Czy pan w ogóle wie, co się dzieje na świecie? Poza budynkiem Sejmu i Trybunału Konstytucyjnego? Jak wygląda życie normalnych ludzi? Bo ja mam wrażenie, że absolutnie nie.

- reklama -

Monika Olejnik sygnalizowała gościom, że będzie kończyć rozmowę, ale dopuściła posła do głosu. Bartłomiej Wróblewski odparł, że „całe życie tak prowadzi”.

Nie należę do osób, które żyją poza społeczeństwem… – próbował kontynuować, a wtedy zaczęła mówić prowadząca.

Rozumiem, że pan poseł będzie wolontariuszem w hospicjum, tak? I będzie pomagał tym dzieciom? Dziękuję bardzo – ucięła dziennikarka, pożegnała gości i zakończyła tę część programu.

- reklama -

Źródło: TVN24

Śledź nas na:

Czytaj:

Oglądaj:

0 komentarzy
Wbudowane informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze
reklamaspot_img

Ostatnio dodane

Wp.pl nie odpuszcza TVP, walczy jak może

Ciąg dalszy medialnej „wojny podjazdowej” z TVP. Czy internauci kupili już popcorn? Nie ma tygodnia, w którym na portalu wp.pl...

Przeczytaj jeszcze to!

0
Podziel się z nami swoją opiniąx