INFORMUJEMY, NIE KOMENTUJEMY

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

Centralna Agencja Informacyjna

07:52 | piątek | 19.08.2022

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

Wrocławski lekarz pomaga bezpłatnie bezdomnym

Czas czytania: < 1 min.

Kartka z kalendarza polskiego

19 sierpnia

Najsłynniejszy polski krzyż

19 sierpnia 1901 r. Ten krzyż to symbol. Tatr. Wiary górali. Poświęcenia. Polski. Nawet Niemcy i stalinowcy nie odważyli się podnieść na niego ręki.  Na pomysł...

Koniecznie przeczytaj

Doktor Adrian Mrozek, lekarz internista, pracujący od 10 lat w podstawowej opiece zdrowotnej, od nowego roku, w każdy poniedziałek, przyjmuje nieodpłatnie bezdomnych i nieubezpieczonych.

Impulsem do podjęcia decyzji w tej sprawie był fakt, że sam mocno przechorował zakażenie koronawirusem. Ma też świadomość, jak trudny jest dziś dostęp do pomocy lekarskiej. Gabinet dr. Mrozka znajduje się we Wrocławiu przy ul. Skarbowców 69.

- reklama -

“Gdyby ktoś chciał ze środowiska lekarskiego dołączyć, to mogłaby powstać grupa współpracujących ze sobą osób z zawodów medycznych” – zaproponował swoim kolegom dr Mrozek dodając, że planuje też powołanie fundacji.

Jej działalność pozwoliłaby np. pokryć koszty badań, często niezbędnych do ostatecznej diagnozy. Gabinet czynny jest w godzinach od 16.00 do 20.00.

Źródło:info.wiara.pl

Śledź nas na:

Czytaj:

Oglądaj:

0 komentarzy
Wbudowane informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze
reklamaspot_img

Ostatnio dodane

Wp.pl nie odpuszcza TVP, walczy jak może

Ciąg dalszy medialnej „wojny podjazdowej” z TVP. Czy internauci kupili już popcorn? Nie ma tygodnia, w którym na portalu wp.pl...

Przeczytaj jeszcze to!

0
Podziel się z nami swoją opiniąx