INFORMUJEMY, NIE KOMENTUJEMY

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

Centralna Agencja Informacyjna

08:36 | środa | 29.06.2022

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

Policyjny nalot na dom syna Banasia. Sprawdzano informacje o… próbie samobójczej

Czas czytania: < 1 min.

Kartka z kalendarza polskiego

29 czerwca

Nieznana dziewczyna z Łąckiego

Niedziela, 29 czerwca 1941 r. UWAGA! Drastyczne treści! Przez lata nie wolno było o nich mówić. Jakby ich nie było. A przecież tysiące Polaków zostało...

Koniecznie przeczytaj

Cała historia brzmi niedorzecznie, ale właśnie miała miejsce. Dziś szef Najwyższej Izby Kontroli ma zaprezentować raport dotyczący kontroli przygotowania tzw. wyborów korespondencyjnych. I dziś także w domu syna Mariana Banasia, prezesa NIK pojawiła się… policja.

Jak podał portal Onet najpierw, o 6.00 rano policjanci pojawili się w krakowskim domu należącym do Banasia. Dwie godziny późnej, po godzinie 8 pojawili się w warszawskim mieszkaniu należącym do syna prezesa NIK.

- reklama -

Policja miała się pojawić ze względy na wiadomość, jaką wysłano do wszystkich delegatur NIK. Informowano w niej o zamiarze popełnienia samobójstwa.

– Nikt mnie nie zamordował. To ja postanowiłem pożegnać się ze światem – miała napisać osoba podszywająca się pod Jakuaba Banasia. – Szantażowano mojego ojca, aby zrezygnował ze stanowiska, miałem odegrać rolę karty przetargowej. Koniec tego, skończyło się. Każdy człowiek ma swoje granice wytrzymałości. Moje zostały już przekroczone – dodano.

Śledź nas na:

Czytaj:

Oglądaj:

0 komentarzy
Wbudowane informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze
reklamaspot_img

Ostatnio dodane

Bez prądu, bez ogrzewania, ale z zerową emisyjnością. Oto przyszłość Europy.  

Obowiązek wyłączania klimatyzacji latem a ogrzewania zimą. Dostawy prądu i gazu tylko w określonych godzinach. To rzeczywistość wojenna? Nie....

Przeczytaj jeszcze to!

0
Podziel się z nami swoją opiniąx
()
x