INFORMUJEMY, NIE KOMENTUJEMY

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

Centralna Agencja Informacyjna

13:37 | czwartek | 18.08.2022

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

Skandal w Dobczycach! Uczniowie i przedszkolaki zostały wyciągnięte na spotkanie o konstytucji i aborcji

Czas czytania: < 1 min.

Kartka z kalendarza polskiego

18 sierpnia

Najpierw była Wanda

18 sierpnia 1906 r. Każdy słyszał o pięknej Krystynie Krahelskiej, żołnierce Armii Krajowej, autorce „Hej, chłopcy, bagnet na broń”, która ciężko ranna pierwszego dnia Powstania,...

Koniecznie przeczytaj

W Polsce trwa objazdowa akcja „Tour de Konstytucja”, organizowana przez środowiska sędziowskie, KOD i Strajk Kobiet. O ile uliczne manifestacje, rozmowy z dorosłymi ludźmi to nic złego, tak spotkanie z dziećmi to skandal, który należy nagłaśniać.

W Dobczycach, na plac, gdzie przemawiał m.in. sędzia Żurek sprowadzono dzieci z przedszkola oraz lokalnej szkoły podstawowej. Dzieci słyszały o konstytucji, prezydencie Dudzie oraz…aborcji!

- reklama -

W sieci pojawiło się nagranie na którym widzimy sędziego Żurka, krytykującego obecne władze, oraz komentującego sytuację polityczną w Polsce i Europie. Tuż po nim przemawiają przedstawiciele KOD oraz prokuratorzy z Krakowa.

Ścigamy za wszystko. Był tutaj przykład aborcji. Jedziecie do Czech, a my jako prokuratura zatrzymujemy was na granicy, bo takie jest rozporządzenie. Cóż z tego, że jest ono niezgodne z konstytucją – mówił krakowski prokurator Bolesław Laszczak wprost do dzieci ze szkoły podstawowej.

Portal wPolityce.pl próbował zapytać burmistrza Dobczyc, czy wyraził zgodę na udział dzieci w spotkaniu, jednak dziennikarze nie uzyskali odpowiedzi.

Śledź nas na:

Czytaj:

Oglądaj:

0 komentarzy
Wbudowane informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze
reklamaspot_img

Ostatnio dodane

Słynny amerykański inwestor – zarobek jest w więzieniach i psychiatrykach

Patrząc na poczynania najsłynniejszego amerykańskiego inwestora, przyszłość świata nie wygląda ciekawie. Najlepszą inwestycją pieniędzy mają być prywatne więzienia i...

Przeczytaj jeszcze to!

0
Podziel się z nami swoją opiniąx