INFORMUJEMY, NIE KOMENTUJEMY

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

Centralna Agencja Informacyjna

09:56 | wtorek | 09.08.2022

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

Piasek atakuje Andrzeja Dudę: „Prezydent stał się emanacją homofobii”

Czas czytania: < 1 min.

Kartka z kalendarza polskiego

9 sierpnia

Zaczęło się od drewnianego kościółka i kamiennej strażnicy

9 sierpnia 1382 r. Zaczęło się zwyczajnie – od sprowadzenia do Polski szesnastu zakonników. Nie wiadomo dokładnie, kto tego dokonał, chociaż większość historyków wskazuje na...

Koniecznie przeczytaj

Muzyk Andrzej „Piasek” Piaseczny w rozmowie z „Gazetą Wyborczą” przyznał, że to prezydent Andrzej Duda spowodował, że zdecydował się wyznać jaką ma orientację seksualną.

Do coming outu zmobilizował mnie prezydent Andrzej Duda podczas kampanii wyborczej. Powiedział, że LGBT to nie ludzie, lecz ideologia. Prezydent stał się emanacją homofobii. Chyba żeby ugasić wywołany przez siebie pożar, zaprosił do pałacu Roberta Biedronia i jego mamę – mówi Piasek w rozmowie z „GW”.

- reklama -

I dodał:

Biedroń odmówił. Gdyby zaprosił mnie i moją mamę, zakładając, że dobrze by się czuła, to pewnie byśmy poszli. Mógłbym podyskutować na ten temat, choć wcale nie jestem pewien, że dyskusję bym udźwignął – przyznaje Piasek.

Coming outu, właściwie w zupełnie nieplanowany sposób, dokonałem na antenie Radia ZET przy okazji rozmowy o mojej najnowszej płycie „50/50″. Wyśpiewuję o ludziach, nie ideologii, w piosence „Miłość”: „Nie możesz zasnąć i przestać śnić, a życie chciałbyś dzielić tylko z nim” – mówi w wywiadzie muzyk.

- reklama -

Źródło: Gazeta Wyborcza

Śledź nas na:

Czytaj:

Oglądaj:

0 komentarzy
Wbudowane informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze
reklamaspot_img

Ostatnio dodane

Komu opłaci się remont „Szpiegowa”?

Mieli tam mieszkać uchodźcy. Nic z tego. Miastu się nie opłaci. Ciekawe, komu się opłaci, czyli zagadka „Szpiegowa”. A tyle...

Przeczytaj jeszcze to!

0
Podziel się z nami swoją opiniąx