INFORMUJEMY, NIE KOMENTUJEMY

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

Centralna Agencja Informacyjna

08:10 | piątek | 19.08.2022

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

Żałosny lewacki atak na prezydenta Dudę na portalu Wirtualna Polska

Czas czytania: 2 min.

Kartka z kalendarza polskiego

19 sierpnia

Najsłynniejszy polski krzyż

19 sierpnia 1901 r. Ten krzyż to symbol. Tatr. Wiary górali. Poświęcenia. Polski. Nawet Niemcy i stalinowcy nie odważyli się podnieść na niego ręki.  Na pomysł...

Koniecznie przeczytaj

Bezczelna antypolska propaganda w najgorszym wydaniu. Prezydent Duda wprowadził stan wyjątkowy czyli jak wynika z tekstu, skrzywdził ludzi a potem spokojnie jak gdyby nigdy nic poszedł oglądać mecz (link do tekstu).

“Internauci zażenowani” – tak brzmi tytuł tej żałosnej lewackiej propagandy! Winą prezydenta Dudy była jego obecność na meczu polskiej reprezentacji w piłce nożnej.

- reklama -

To my jesteśmy zażenowani antypolską propagandą na portalu Wirtualna Polska – piszą do nas internauci. I pytają, czy to rzeczywiście jest Wirtualna Polska? czy nie powinno być Wirtualna AntyPolska? Gdyby tak postąpił Donald Tusk albo Bronisław Komorowski to lewackie media podałyby komunikat: Premier Tusk zadbał o bezpieczeństwo naszych granic i spokojnie ogląda mecz wraz z obywatelami! – zauważa słusznie jeden z internautów podpisujący się nickiem -free4man-

Prezydent Andrzej Duda wprowadził stan wyjątkowy na pasie granicznym z Białorusią, który obejmuje dwa województwa: podlaskie i lubelskie?

Co więcej miała zrobić Głowa Państwa, w czwartkowy wieczór, po godzinie 20.00? Samemu siedzieć, przy granicy i pilnować nielegalnego przejścia? Po pierwsze od tego jest straż graniczna, po drugie, jesteśmy poważnym krajem, którego prezydent wykonuje swoje obowiązki, jak każdy inny przywódca.

- reklama -

Dodajmy jeszcze jeden ważny fakt, do tej żałosnej historii z portalu Wp.pl. Gdyby nie lewackie krzyki i totalna głupota polityków opozycji, nie byłoby problemu na granicy z Białorusią, bowiem polscy pogranicznicy mogliby spokojnie wykonywać swoją służbę. W wyniku histerycznych działań „obrońców praw człowieka”, reżim Łukaszenki tylko się rozochocił.

Dlatego jeśli już kogoś postawić na granicy, to karnie wysyłamy Jachirę, Sterczewskiego, Szczerbę i Jońskiego. Najlepiej, na białoruską stronę.

Swoją drogę, żeby robić tekst, oparty na głupich komentarzach internautów? Czy to ma być poważny portal?

Śledź nas na:

Czytaj:

Oglądaj:

0 komentarzy
Wbudowane informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze
reklamaspot_img

Ostatnio dodane

Wp.pl nie odpuszcza TVP, walczy jak może

Ciąg dalszy medialnej „wojny podjazdowej” z TVP. Czy internauci kupili już popcorn? Nie ma tygodnia, w którym na portalu wp.pl...

Przeczytaj jeszcze to!

0
Podziel się z nami swoją opiniąx