INFORMUJEMY, NIE KOMENTUJEMY

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

Centralna Agencja Informacyjna

05:52 | piątek | 27.05.2022

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

SZOK! Temu człowiekowi morderstwo może ujść płazem!

Czas czytania: 2 min.

Kartka z kalendarza polskiego

27 maja

Czarna legenda bitwy pod Korsuniem

26 maja 1648 r. Choćbyśmy bardzo chcieli, w historii Polski nie zawsze było wspaniale, a powiedzenie, że Polacy to najdzielniejsi z dzielnych, tylko ich dowództwo,...

Koniecznie przeczytaj

Pod koniec czerwca cała Polska żyła brutalnym morderstwem, dokonanym przez Jacka Jaworka we wsi Borowce pod Częstochową. Mężczyzna z zimną krwią zastrzelił trzy osoby, członków swojej najbliższej rodziny. Trzy miesiące później wciąż jest nieuchwytny.

Pomimo wystawienia listu gończego przez policję i prowadzonych na szeroką skalę poszukiwań, morderca wciąż pozostaje na wolności. Co najgorsze, śledczy otrzymują coraz mniej zgłoszeń, co świadczyć może o tym, iż obywatele zapominają, że ktoś taki przebywa na wolności i nie zwracają na niego uwagi.

- reklama -

Policja zwraca uwagę na każde zgłoszenie i nawet najmniej prawdopodobna opcja, jest weryfikowana. Gdy tylko w różnych częściach kraju znajdowane jest ciało nieznanej osoby, policjanci sprawdzają, czy to aby nie poszukiwany – zaznaczają funkcjonariusze.

Wciąż prawdopodobna jest hipoteza, w której zakładano, iż tuż po ucieczce, Jaworek popełnił samobójstwo.

Policyjni eksperci mówią o trzech wariantach: samobójstwo, ukrywanie się w bezpiecznej i niedostępnej przestrzeni, na przykład u zaufanego znajomego, który dostarcza mu pożywania, albo ucieczka do jakiegoś egzotycznego kraju.

- reklama -

Śledczy monitorują internet, bowiem w każdej chwili Jaworek może się uaktywnić. Przecież kiedyś pieniądze się skończą, być może pojawią się problemy zdrowotne, różnorakie potrzeby.

Wszystkie osoby, które mają jakiekolwiek informacje o miejscu pobytu poszukiwanego, proszone są o kontakt z Wydziałem Kryminalnym KWP w Katowicach tel. 798 031 306, Komendą Miejską Policji w Częstochowie tel. 47 858 1255, albo z najbliższą jednostką Policji tel. alarmowy 112.

Śledź nas na:

Czytaj:

Oglądaj:

0 komentarzy
Wbudowane informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze
reklamaspot_img

Ostatnio dodane

Tego miałeś nie wiedzieć! Rząd oskładkuje umowy cywilnoprawne! Sporo na tym stracisz…

Nawet kilkaset złotych straci zleceniobiorca lub wykonawca umowy o dzieło. Rząd wpisał do Krajowego Planu Odbudowy oskładkowanie umów cywilnoprawnych....

Przeczytaj jeszcze to!

0
Podziel się z nami swoją opiniąx
()
x