INFORMUJEMY, NIE KOMENTUJEMY

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

Centralna Agencja Informacyjna

06:10 | poniedziałek | 22.04.2024

© 2020-2023 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

Niedzielski znów chce zamknąć usta Polakom! Czyli co, maseczki i patrole policji?

Czas czytania: < 1 min.

Kartka z kalendarza polskiego

22 kwietnia

Jedźcie sami do Niemiec…

13 kwietnia 1943 W czasie II wojny światowej, Warszawa była dla Niemców najniebezpieczniejszym z okupowanych przez nich miast Europy. Każdy Polak mógł wtedy zginąć...

Koniecznie przeczytaj

Minister zdrowia Adam Niedzielski chce ostrego egzekwowania obowiązku noszenia maseczek przez Polaków. Pretekstem do takiego działania ma być rosnąca liczba zakażeń koronawirusem w Polsce.

Niedzielski wskazuje, że Polacy powinni przestrzegać obostrzeń i wrócić do stosowania noszenia maseczek:

- reklama -

Chcemy natomiast, żeby ludzie przypomnieli sobie i przestrzegali zasad dyscypliny społecznej, jakie stosowaliśmy wcześniej. Musimy wrócić do maseczek i egzekwowania obowiązku ich noszenia – mówi Niedzielski.

Czy mamy rozumieć, że lada moment rząd ponownie wprowadzi obowiązek noszenia maseczek na świeżym powietrzu? A może wraz za tym, patrole będą zatrzymywać Polaków za brak stosowania tej zasady?

Źródło: PAP

Śledź nas na:

Czytaj:

Oglądaj:

10 KOMENTARZE

Subskrybuj
Powiadom o

10 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
Wbudowane informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze
Zygmuś
06.10.2021 15:01

DOŚĆ PIER…. POPRAWNOŚCI POLITYCZNEJ – NAZYWAJMY WRESZCIE RZECZY PO IMIENIU!!! BLOKOWANIE AMANTADYNY ORAZ BLOKOWANIE NORMALNEGO DOSTĘPU DO USŁUG MEDYCZNYCH TO USIŁOWANIE ZABÓJSTWA. CI, KTÓRZY TO Z PREMEDYTACJĄ CAŁY CZAS FORSUJĄ TO MORDERCY. POBIERANIE COMIESIĘCZNYCH OPŁAT NA NFZ I BRAK USŁUG MEDYCZNYCH TO ZŁODZIEJSTWO. BLOKOWANIE PRAWDY PRZEZ ŁŻEMEDIA TO KOLABORACJA Z SANITARNYM TYRANEM.

Zygmuś
06.10.2021 15:02

JAK DŁUGO JESZCZE TO BĘDZIE TRWAĆ? Są dwie odpowiedzi: 1. ta zabawa będzie trwała bez końca jeśli MY jej nie zakończymy, albo, 2. tak długo, jak to będzie konieczne (według psychopatycznych planistów), aż do:- pełnego wyszczepienia stada, – zakolczykowania, – zamknięcia w zagrodach, – zapewnienia wypasu, hodowli, rozrodu i całościowego nadzoru weterynaryjnego TYLKO pod kontrolą najwyższej klasy ekspertów weterynarii (przykład: prof. Simon), a także wytrzebienia nadwyżek pogłowia (sztuk starych i słabych, a wszystko w zgodzie z przepisami prawodawstwa zootechnicznego Unii Europejskiej), czyli do OSTATECZNEGO ROZWIĄZANIA (Wielkiego Resetu) i WKROCZENIA W ŚWIETLANĄ ERĘ POWSZECHNEJ SZCZĘŚLIWOŚCI, przyszłości, zaplanowanej i realizowanej według planów psychopatów pokroju m.in.: Klausa Schwaba, i wspomaganej przez poprzez najmitów typu Kill-Bill Gates 666 Mengele i innych… Od was Wolacy zależy, czy ugniecie się i wtedy szybciutko zostaną zniesione wasze niektóre ograniczenia (oczywiście nie wszystkie, oj niee, zapomnijcie…), lub będziecie się opierać, ale wtedy będziecie nękani kolejnymi falami, lockdownami, przymusami. Wybór, kim chcecie być należy do was. Do obsadzenia są następujące role: 1-nadzorca, 2-niewolnik, 3-kapo, 4-wolny człowiek.

Zygmuś
06.10.2021 15:09

OSKARŻAM OBECNY RZĄD OKUPACYJNY O ŚMIERĆ WIELU DZIESIĄTEK TYSIĘCY OBYWATELI SPOWODOWANY PRZEZ BRAK POMOCY MEDYCZNEJ, i TO NIE SPOWODOWANĄ PRZEZ NIEUDOLNOŚĆ (jak niektórzy mówią), ALE POPRZEZ DZIAŁANIA PRZEMYŚLANE, Z GÓRY ZAPLANOWANE, ZLECONE WAM PRZEZ OBCE GRUPY INTERESU, KTÓRE WY SZUBRAWCY, WYKONALIŚCIE i NADAL WYKONUJECIE SKWAPLIWIE ODGRYWAJĄC SWOJE ROLE. WSPÓŁWINNE TEMU LUDOBÓJSTWU SĄ TAKŻE GŁÓWNEGO ŚCIEKU, KTÓRE ZA PIENIĄDZE (przecież nie za darmo) Z PREMEDYTACJĄ KOLABORUJĄC Z WŁADZĄ OKUPACYJNĄ, UTRZYMUJĄ CIĄGŁY WIRTUALNY STAN ZAGROŻENIA, MANIPULUJĄ INFORMACJĄ, BLOKUJĄ LUB USUWAJĄ WOLNE WYPOWIEDZI, A TAKŻE CI SPOŚRÓD SŁUŻB MEDYCZNYCH i PORZĄDKOWYCH (eksperci, lekarze, decydenci, dowódcy), KTÓRZY ŚWIADOMIE (za pieniądze oczywiście) BIORĄ UDZIAŁ W TEJ GLOBALNEJ MISTYFIKACJI WYKONUJĄC POSŁUSZNIE, BEZKRYTYCZNIE BEZPRAWNE POLECENIA WŁADZY OKUPACYJNEJ.

Ostatnio edytowany 2 lat temu przez Zygmuś
Zygmuś
06.10.2021 15:21

EGiPSKIE CiEMNOty
COROCZNY SEZON GRYPOWY JEST WYKORZYSTYWANY PRZEZ WSPÓŁCZESNYCH SZAMANÓW i HOCHSZTAPLERÓW NICZYM ZAĆMIENIE SŁOŃCA PRZEZ KAPŁANÓW W STAROŻYTNYM EGIPCIE. CIEMNY LUD W OBU PRZYPADKACH TO KUPiŁ….

Monsignore
06.10.2021 15:03

Oj tam, oj tam! Chłopina przyzwyczaiło się do zamykania buzi Polkom i Polakom, żeby go nie krytykowali i stąd też jego masochistyczne skłonności do upowszechniania tego sposobu, zapobiegające jego denerwowania się. Mam jednak pomysł w drugą stronę – niech sobie kupi różowe okulary i zatyczki do uszu i wtedy gościu będzie sobie spokojnie żył w swoim wyimaginowanym świecie. A swoją drogą dziwię się naczelnikowi, że wynalazł takiego dziwoląga na utrapienie narodu i molestuje go chorobliwymi nakazami.

Zygmuś
06.10.2021 18:32

ŻĄDAM!
NATYCHMIAST ODDAJCIE MI MOJE (przyrodzone, naturalne) PRAWA DO ŻYCIA, WOLNOŚCI, WŁASNOŚCI. PRAWO DO SWOBODNEGO ODDYCHANIA BEZ JAKICHKOLWIEK SZMAT NA TWARZY! ŻĄDAM PRZYWRÓCENIA PRAWA DO SWOBODNEGO WYCHODZENIA Z DOMU, PODRÓŻOWANIA BEZ SOWIECKICH METOD KONTROLI, NADZORU, KARANIA! ŻĄDAM PRZYWRÓCENIA PRAWA DO NORMALNEGO ŻYCIA BEZ ZAMYKANIA MOJEGO MIEJSCA PRACY! ŻĄDAM PRZYWRÓCENIA NALEŻYTEJ OPIEKI ZDROWOTNEJ, KTÓRĄ RZĄD MA OBOWIĄZEK ZAPEWNIĆ KAŻDEMU OBYWATELOWI. ŻADAM ZATRZYMANIA ZAPLANOWANEJ DEPOPULACJI! ŻĄDAM WOLNOŚCI SŁOWA BEZ SANITARNEJ CENZURY! ŻĄDAM NATYCHMIASTOWEJ DELEGALIZACJI RZĄDU OKUPACYJNEGO z siedzibą w Warszawie, KTÓRY DZIAŁA NA ZLECENIE OBCYCH, WROGICH GRUP INTERESU, i NA NIESZCZĘŚCIE KRAJU.

Zygmuś
06.10.2021 22:34

“– Chcemy natomiast, żeby ludzie przypomnieli sobie i przestrzegali zasad dyscypliny społecznej, jakie stosowaliśmy wcześniej. Musimy wrócić do maseczek i egzekwowania obowiązku ich noszenia – mówi Niedzielski.”
SADYSTA i AKWIZYTOR BIG PHARMY CHCE ZASTOSOWAĆ ELEMENT TRESURY SPOŁECZEŃSTWA, czyli noszenie namordników niewoli – to posunięcie NIE MA NIC WSPÓLNEGO Z NASZYYM ZDROWIEM. PRÓCZ DYSCYPLINOWANIA POLAKÓW W GRĘ WCHODZI (jak myślę) DUŻA KASA ZE SPRZEDAŻY MASEK ORAZ Z MANDATÓW. INTERESY PLANDEMII NADAL SIĘ KRĘCĄ. Czy pozwolicie sobie na to? Czy dacie zagonić się do zagród, zakolczykować i doić?

Free4man
06.10.2021 22:46

Pana Niedzielskiego należy zamknąć i trzymać z dala od wypowiedzi,
szkodzi Polsce, on i jego doradcy pseudolekarze powinni odpowiedzieć za straszenie społeczeństwa!

idzik
07.10.2021 10:29

Każdy z nas kojarzy pierwszą falę i obecną czwartą, reszta fal została pominięta w naszej świadomości. W tym czasie wszyscy zauważyli że maseczki nie wpływają na ilość zakażeń tylko widzi korelację z zachorowaniami na grypę. I to bez względu czy ktoś jest zaszczepiony czy nie, czy nosił maskę czy nie, ilość zachorowań jest taka sam jak w czasach bez c19 a wtedy nikt nawet nie pomyślał o maseczkach, i w dodatku chorują zaszczepieni. A skoro ewidentnie jedno z drugim się nie da powiązać to czemu rząd nakazuje nosić maseczki i to pod groźbą kary? Może dla tego, że nie celem jest nasze zdrowie tyko coś innego. W innym przypadku rządzący są niesprawni umysłowo, a to jest mniej prawdopodobne. A nieprzekonanym proponuję zaglądać samemu do statystyk MZ i samemu policzyć procenty zachorowań, zawsze wam wyjdzie że są to cyfry ni jak pasujące do pandemii, a za to pasują do powszechnie występujących zachorowań sezonowych. Jeśli ktoś powie że jest inaczej to znaczy że nie potrafi samodzielnie myśleć.

reklama spot_img

Ostatnio dodane

ZBRODNIA NIEUKARANA

Uświadommy sobie, że ludzie odpowiedzialni za polityczny flirt z Putinem wrócili właśnie do władzy i służb specjalnych. Trzeba być kimś zupełnie...

Przeczytaj jeszcze to!

10
0
Podziel się z nami swoją opiniąx