INFORMUJEMY, NIE KOMENTUJEMY

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

INFORMUJEMY, NIE KOMENTUJEMY

Centralna Agencja Informacyjna

15:43 | czwartek | 28.10.2021

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

Z ostatniej chwili!

CAI 24 – Liczba potwierdzonych przypadków Covid-19 wynosi już 2 885 185. Zdiagnozowano 211 nowych zakażeń. Zmarły 2 osoby. Epidemia w naszym kraju pociągnęła już za sobą 75 299 ofiar.

Sikorski bezczelnie obraził Jakiego! „Przestań ty dupku”

Czas czytania: < 1 min.

Koniecznie przeczytaj

Europoseł Solidarnej Polski podczas jednej z debat wskazał, że we Francji zapadł wyrok podobny do tego, który orzekł polski Trybunał Konstytucyjny. Taka argumentacja nie spodobała się innemu europosłowi Radosławowi Sikorskiemu. Czy przytoczenie faktów zabolało polityka PO?

Patryk Jaki w serwisie Twitter opublikował wpis, na który w obraźliwy sposób odpowiedział Radosław Sikorski, nazywając go „dupkiem”.

Na wskazanie treści orzeczenia Francuskiej Rady Stanu otrzymałem z PO jedyny polemiczny głos cytuje: „Ty Dupku” szeroko polubiony przez sympatyków tej partii. Chyba nigdy nie nauczę się tych „europejskich” zwyczajów – pisze Jaki.

Chwilę później głos w sprawie zabrał sam Sikorski:

Przestań się Pan kreować na obrońcę konstytucji, którą jeszcze niedawno wyzywaliście od postkomunistycznej. Branie pod but sądownictwa jest niezgodne tak z nią jak i z traktatami unijnymi. Tak trudno zrozumieć? — odpowiedział eurodeputowany PO.

Jak widać „europejczyk” i „oxsfordczyk” Sikorski, nie potrafi zachować się kulturalnie.

4 KOMENTARZE

4 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
Wbudowane informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze
Max74
12.10.2021 12:14

Pan Sikorski jest znany z knajackiego języka.

krys
12.10.2021 14:50

cham zawsze zostanie chamem- Dupku Sikorski

PANISKO przywykłe do wszelkich luksusów oprócz WC
12.10.2021 12:40

Według informacji TVN24, Radek Sikorski zawsze jeździ rowerem. I robi wszystko, aby zdążyć. Ale w studiu TVN pojawia się były kolarz, który z właściwą sobie fachowością skomentował sposób pedałowania Radka Sikorskiego. Wytyka, że zwolennik niemieckiej dominacji ma zbyt nisko siodełko i że przy takim układzie ciała pedałuje się trudniej.
No i zaczęło się, temat dnia – czy jest możliwe, że Sikorski celowo ustawił siodełko zbyt nisko, żeby pedałować wolniej? A przecież czas nagli, Niemcy chcą rządzić w Polsce już od zaraz!
Za karę zostały zamrożone przygotowane dla Radka srebrniki.

Romek
14.10.2021 22:31

Sikorski to POderasta

reklamaspot_img

Ostatnio dodane

Ociepa ogłasza: Zakończyliśmy negocjacje i będziemy czwartym koalicjantem

Wiceminister obrony narodowej Marcin Ociepa, który po opuszczeniu Porozumienia Jarosława Gowina założył współpracujące z PiS stowarzyszenie odNowa, powiedział w...

Przeczytaj jeszcze to!

4
0
Podziel się z nami swoją opiniąx
()
x