INFORMUJEMY, NIE KOMENTUJEMY

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

Centralna Agencja Informacyjna

06:09 | sobota | 01.10.2022

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

Kwaśniewska i Komorowska jadą na granicę z Białorusią! Chcą wspierać uchodźców

Czas czytania: < 1 min.

Kartka z kalendarza polskiego

1 października

Ostatni Piastowic

30 września 1089 r. Polacy lubią się szczyć, że w historii nie mieli królobójców. Cóż nie jest to do końca prawda. Już pierwsi władcy mieli...

Koniecznie przeczytaj

Były pierwsze damy RP Jolanta Kwaśniewska i Anna Komorowska, chcą wyrazić sprzeciw wobec postawy polskiego rządu, który nie chce wpuszczać nielegalnych migrantów do kraju. W tym celu obie panie jadą na granicę z Białorusią.

Jolanta Kwaśniewska przygotowała w tym celu nawet inicjatywę „Matki na granicy”, którą wspiera oprócz Komorowskiego, inna była prezydentowa Danuta Wałęsa.

- reklama -

Chcę wyrazić niezgodę na to, jak polskie władze traktują uchodźców, a zwłaszcza matki z dziećmi. I zaapelować, aby polska władza, sama nie udzielając pomocy, pozwoliła przynajmniej na udzielanie jej przez organizacje pozarządowe, którym dziś jest to uniemożliwiane. Chcę również podziękować mieszkańcom i samorządom w strefie przygranicznej, które mimo rzucania im kłód pod nogi, niosą pomoc skazanym na cierpienie ludziom — powiedziała w rozmowie z „Newsweekiem” Anna Komorowska.

Głos w sprawie zabrała również Jolanta Kwaśniewska.

Matka zdolna jest do każdego poświęcenia. Takie jesteśmy i takie są matki stojące kilkadziesiąt kilometrów od nas, zatrzymywane brutalnie w swojej wędrówce ku spokojnej przyszłości swoich dzieci – mówi Kwaśniewska.

- reklama -

Kobiety swój apel wygłoszą przed placówką Straży Granicznej w Michałowie.

Źródło: Newsweek

Śledź nas na:

Czytaj:

Oglądaj:

8 KOMENTARZE

8 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
Wbudowane informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze
AMBROGIO
23.10.2021 21:17

Szanowne – Pierwsze Damy zaproscie wyposzczonych uchodźców do swoich apartamentów i krzyczcie –
my pierwsze damy …!

PANISKO przywykłe do wszelkich luksusów oprócz WC
23.10.2021 16:25

Poglądy mogą sobie mieć i durno lewackie, ale muszą przestrzegać prawa. Po przekroczeniu granicy strefy objętej zakazem wejścia i wjazdu wysokie mandaty. A reklamówki z darami niech wyślą w paczce do Łukaszenki, on dobry wujaszek, biednym mamusiom potem je da.

Monsignore
23.10.2021 16:31

No cóż… Mężowie są już na bocznicy politycznej, więc do kontynuowania ich polityki wzięły się ich baby. Tym samym nie pozwolą zapomnieć narodowi o swoich nazwiskach. Pogranicznicy: Baczność! Prezydentowe jadą do was na inspekcję. Jeśli któryś/aś nie jest zaszczepiony/a, to piorunem do szczepienia, bo wybuchnie afera, że pełnicie służbę i możecie zarażać covidem niewinnych ludzi. Szczególnie matki z dziećmi.

Zygmuś
23.10.2021 17:42

Te “aktywistki” to tak z głupoty, czy dla pieniędzy?

Zygmuś
23.10.2021 17:56

Klub Wolnych Skojarzeń: słowo ”MATKA”
MATKA, JEST TYLKO JEDNA – padła odpowiedź na pytanie ile butelek wódki jest w lodówce.

matka jest tylko jedna.jpg
Monsignore
24.10.2021 10:54

Pani Annie Komorowskiej to się nie dziwię, bo kobita jest żoną myśliwego, przyzwyczajona do hasania z nim po lasach niczym leśna rusałka i do rządzenia w Ruskiej Budzie, ale dziwię się i to bardzo pani Jolancie Kwaśniewskiej – damie z wyższych sfer, eleganckiej, zawsze w szpileczkach. No nie wyobrażam jej sobie w ciężkich buciorach, wałęsającej się w gęstwinach leśnych. Panie Aleksandrze, czy nie może wyperswadować pan pięknej małżonce, aby nie chodziła tymi drogami? Żal mi 4 litery ściska, że taka piękna, słodka kobieta będzie się tam poniewierać, a i tak przecież pogranicznicy nie przepuszczą jej na drugą stronę granicy, bo by ją zaraz Białorusini w jasyr niechybnie porwali i wcale bym się nie zdziwił ich postępowaniu, bo gdybym był na ich miejscu, to bym to samo uczynił.

Monsignore
25.10.2021 12:33

Drodzy Państwo z cai24- nie śpijcie tam, lecz poddawajcie następne aktualne wiadomości z Polski i ze świata, bo dawno już polskie królowe powróciły do domów, a tutaj jeszcze jadą do granicy.

Monsignore
27.10.2021 07:22

Już dawno pojechały i dawno wróciły, a informacja o tym fakcie nadal tu widnieje. Myślałem, że CAI24 jest dziennikiem, lecz okazuje się że jest tygodnikiem, toteż zanosi się na to, że wiadomość o wyjezdzie polskich królowych wraz z komentarzami będzie tkwiła do końca października.

reklamaspot_img

Ostatnio dodane

Ruski agent czy pożyteczny idiota? cz. II

Z Radkiem Sikorskim coś się dzieje. Jego własne pytanie o tabletki aż się narzuca. Zwłaszcza patrząc na jego najnowszy...

Przeczytaj jeszcze to!

8
0
Podziel się z nami swoją opiniąx