INFORMUJEMY, NIE KOMENTUJEMY

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

INFORMUJEMY, NIE KOMENTUJEMY

Centralna Agencja Informacyjna

12:01 | sobota | 04.12.2021

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

Z ostatniej chwili!

CAI 24 – Liczba potwierdzonych przypadków Covid-19 wynosi już 2 885 185. Zdiagnozowano 211 nowych zakażeń. Zmarły 2 osoby. Epidemia w naszym kraju pociągnęła już za sobą 75 299 ofiar.

Horban szczery: Będzie musiało dojść do zdecydowanych działań

Czas czytania: < 1 min.

Koniecznie przeczytaj

W Polsce stale rośnie dzienna liczba nowych zakażeń koronawirusem. Zdaniem doradcy premiera ds. COVID-19, na terenach najbardziej dotkniętych pandemią, będzie musiało dojść do zdecydowanych działań.

Myślę, że wcześniej czy później na tych terenach, na których jest dużo więcej zachorowań, będzie musiało dojść do zdecydowanych działań, bo inaczej się nie da. W tym momencie nawet do częściowych tzw. lockdownów, bo to jest największe ryzyko, jeżeli na danym terenie wystąpi duża liczba zachorowań, zacznie być kłopot z olbrzymi z miejscami w szpitalach – stwierdził Andrzej Horban w „Rozmowie Piaseckiego” TVN24.

We wtorek w Polsce odnotowano 6265 nowych zakażeń koronawirusem. Zmarły 93 osoby.

W skali kraju będzie gdzieś pomiędzy 10 a 20 tysięcy. Problem będzie polegał tylko na tym, że ta fala będzie bardzo duża na terenach, na których odsetek zaszczepionych jest bardzo mały. Ona będzie nierównomierna, więc kłopot, który będzie z łóżkami, to będzie za chwileczkę w województwach podlaskim, lubelskim, podkarpackim. To już widzimy – stwierdził Andrzej Horban w „Rozmowie Piaseckiego” TVN24.

Źródło: TVN24

4 KOMENTARZE

4 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
Wbudowane informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze
Zygmuś
26.10.2021 14:10

Z prasy plotkarskiej: podobno…za niestrudzone eksperstwo w tzw. Radzie Medycznej Wolskiego Spritzen Sanitär Sonderkommando (SSS), Herr Prof. Andreas George Horban, ten zwolennik przymusowych spritzen, został mianowany na stanowsko Nadzorcy Spritzen Sanitär Sonderkommando (SSS) Einsatz Gruppen – für Masowien District w stopniu Obersturmbannfuhrer oraz, za zasługi na polu Jedynie Słusznej Pandemii, na wniosek Wolskiego Głównego Inspektoratu Spritzen Sanitär Sonderkommando (SSS) , zostanie odznaczony Orderem Wielkiej Szprycy (Orden des Großen Spritze) z Liśćmi Bobkowymi 1 Klasy .

spritzen sanitar sonderkommando.png
Ostatnio edytowany 1 miesiąc temu przez Zygmuś
nikijeki
26.10.2021 18:04

Oj tak, będzie się działo, zrobimy z tego dziada prawdziwą miazgę mieloną…. Kto to jest ta w ogóle, jakiś zapijaczony bezrobotny dziad? Mordę ma jak alkoholik z 50 letnim stażem picia! Do gnoju z nim!

Monsignore
27.10.2021 07:38

Kto to jest ten pan Andrzej Horban? Wygląda mi ten człowiek na pańszczyźnianego chłopa odzianego w sukmanę. Jeśli jest – jak tu piszą – doradcą premiera, to ja żyję w bajkowym państewku w którym kieruje jakiś dwór z Pinokiem na czele, a który to ma właśnie tego chłopa za doradcę.

Zygmuś
02.11.2021 21:23
reklamaspot_img

Ostatnio dodane

To nie była „katastrofa”

Dr hab. Jacek Wójcik, emerytowany pracownik naukowy Instytutu Biochemii i Biofizyki Polskiej Akademii Nauk, opublikował w najnowszym numerze „The Journal of...

Przeczytaj jeszcze to!

4
0
Podziel się z nami swoją opiniąx
()
x