INFORMUJEMY, NIE KOMENTUJEMY

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

Centralna Agencja Informacyjna

06:20 | sobota | 25.06.2022

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

Europoseł Tarczyński: Jeżeli podsłuchy Pegasusem miały miejsce, to nie wiadomo czy nie dokonał ich ktoś z Platformy

Czas czytania: < 1 min.

Kartka z kalendarza polskiego

25 czerwca

Niemiecki sposób na powojenny świat

Czwartek, 24 czerwca 1943 r. Niemcy zawsze chcieli rządzić światem i zawsze uważali, że mają do tego prawo. Nie było zbrodni, której by nie popełnili...

Koniecznie przeczytaj

Europoseł Dominik Tarczyński przedstawił ciekawą teorię na temat użycia Pegasusa w Polsce. Czy może okazać się prawdziwą?

Europoseł Dominik Tarczyński był gościem TVP Info. W rozmowie z Michałem Rachoniem polityk odniósł się do afery z wykorzystaniem systemu szpiegowskiego Pegasus.

- reklama -

– Nawet jeżeli podsłuchy Pegasusem miały miejsce, to nie wiadomo kto ich dokonał i czy nie dokonał ich ktoś z Platformy – mówię absolutnie poważnie – podkreślił europoseł PiS.

Europoseł wyjaśnił, że senatora Krzysztofa Brejzę mogła podsłuchiwać tak naprawdę inna frakcja w PO. Tarczyński stwierdził, że systemy typu Pegasus mogą być kupowane przez służby specjalne państw, ale „są przypadki, o których publicyści piszą, że wykupywały je firmy”.

– A więc wielokrotnie było tak, że Pegasus był wykorzystywany w walce wielkich korporacji i służb, więc pytanie jest czy PO nie na rękę jest zbudować obrazek państwa opresyjnego, czy nie na rękę Platformie jest robić z siebie ofiarę – dodał Tarczyński.

Śledź nas na:

Czytaj:

Oglądaj:

0 komentarzy
Wbudowane informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze
reklamaspot_img

Ostatnio dodane

Bez prądu, bez ogrzewania, ale z zerową emisyjnością. Oto przyszłość Europy.  

Obowiązek wyłączania klimatyzacji latem a ogrzewania zimą. Dostawy prądu i gazu tylko w określonych godzinach. To rzeczywistość wojenna? Nie....

Przeczytaj jeszcze to!

0
Podziel się z nami swoją opiniąx
()
x