INFORMUJEMY, NIE KOMENTUJEMY

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

Centralna Agencja Informacyjna

10:18 | poniedziałek | 27.03.2023

© 2020-2023 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

Latkowski ujawnia skłonności pedofilskie znanego celebryty. Wojewódzki straszy sądem

Czas czytania: 3 min.

Kartka z kalendarza polskiego

27 marca

Śmierć prawie przed ołtarzem

Tragiczna pomyłka? Ofiara intrygi? Różnicy poglądów? Osiemdziesiąt lat temu w kościelnej kruchcie wileńskiego kościoła zginął Czesław Ancerewicz. Większość urodzonych po wojnie Polaków całkowicie pomija jeden...

Koniecznie przeczytaj

– Mamy nadzieję, że film Sylwestra Latkowskiego „Nic się nie stało” poruszy lawinę – to słowa publicystów i dziennikarzy, którzy po emisji na antenie TVP, skomentowali treść dokumentu śledczego. Tymczasem celebryci wezwani do złamania zmowy milczenia, zapowiadają pozwy przeciwko reżyserowi.

Film „Nic się nie stało” w reżyserii Sylwestra Latkowskiego ujawnia prawdę o przemyśle pedofilskim oferującym usługi celebrytom. Centralnym miejscem brutalnej afery kryminalnej jest trójmiejski klub „Zatoka Sztuki”.

- reklama -

Z ustaleń dziennikarskiego śledztwa wynika, że pedofilia była chroniona zmową milczenia tak samych celebrytów, policji, trójmiejskiej prokuratury, jak i znanych prawników oraz ludzi biznesu.

Podczas dyskusji po emisji dokumentu o pedofili padły szokujące słowa. Sylwester Latkowski opowiedział o rozmowie z decydentem jednej z największych telewizji komercyjnych w Polsce. W jej trakcie reżyser dokumentu został zapytany: – Sylwester dlaczego czepiasz się moich celebrytów?

Latkowski odpowiedział: – Jak zamawia chłopców, to robi casting. On jest biseksualny. Zawsze ci chłopcy są specjalnie przygotowani. Stoją przed nim w domu i wybiera najmłodszego. Policja już kilka razy tam wchodziła, dokumentowała. Agencja gejowska istnieje dzięki wsparciu policji, byłej i obecnej.

- reklama -

– Powiedziałem decydentowi, aby poprosił swoją gwiazdę, by ta zaczęła kontrolować dowody osobiste chłopców. Nie obchodzi mnie, że jest gejem. Ale zawsze wybiera najmłodszego – relacjonował Latkowski na antenie TVP.

Zapytany przez dziennikarza prowadzącego dyskusję, o kogo chodzi, Latkowski odmówił zdradzenia nazwiska celebryty. Powiedział natomiast, że wymiana zdań odbyła się z Edwardem Miszczakiem, przy okazji rozmowy o mobbingu i molestowaniu przez Kamila Durczoka.

Następnie w emocjonalnym tonie reżyser dokumentu zaapelował na antenie TVP:

- reklama -

– Borys (Szyc), chcę żebyś powiedział opinii publicznej czego byłeś świadkiem. Może już czas doprowadzić do takiej sytuacji. Nie tłumacz się, że byłeś pijany i naćpany… Mam taki sam apel do Majdana, do Wojewódzkiego. Do tych dziewczyn, które tam widać. Myślę, że pierwszą osobą, która może zacząć mówić jest Bieniuk. […] Może już czas żebyście przestali chronić samych siebie.

W dwie godziny po emisji filmu równie emocjonalny wpis w Facebooku umieściła gwiazda TVN Kuba Wojewódzki, który został „wywołany do tablicy” przez Latkowskiego. Wojewódzki zapowiedział złożenie pozwu przeciwko TVP i reżyserowi.

– Drogi Sylwestrze – zaczął Wojewódzki. – Od lat obserwuję twoje mroczne zainteresowanie moją osobą.

Gwiazda show biznesu zarzuciła Latkowskiemu, że w „sposób haniebny i kłamliwy” stara się wmieszać jego i bliskie mu osoby w pedofilską aferę kryminalną trójmiejskiego klubu „Zatoka Sztuki”.

– Dramat wielu dzieci molestowanych przez Krystiana W. bywalca i współtwórcy tego miejsca, a także samobójczą śmierć jednego z nich zamieniłeś na oręż politycznej i światopoglądowej nienawiści. To przeraża – napisał Wojewódzki, oskarżając reżysera o próbę publicznego linczu.

Śledź nas na:

Czytaj:

Oglądaj:

2 KOMENTARZE

2 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
Wbudowane informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze
zatoka Epstein-Silvermanna
18.01.2023 12:17

Trudna sprawa poruszać tematy tak grube, tragiczne i zasługujące na karę wiedząc jakimi pieniędzmi, znajomościami dysponują zamieszani w proceder… z ostrożności procesowej większość zamyka usta w sprawie handlu dziećmi, młodzieżą, ale i dorosłymi
– trójmiejski półświatek warszawskiego nie odprawi z kwitkiem, gdy można się “pobawić” i zarobić.
To bydlaki bez serca :-“

Gienek
26.01.2023 17:08

Czy Kuba złożyć już pozew ? Zanussiego widziałem nie tak dawno w programie u Jaworowicz i to jako celebrytę !! to jakieś jaja czy co ? TVP oskarża TVP zaprasza.Co jest grane jaki jest dalszy ciąg tej sprawy i czy wogóle jest dalszy ciąg.

reklamaspot_img

Ostatnio dodane

Izrael – więzienie za film o Chrystusie

Część izraelskich polityków na serio zamierza zabrać się za „opiłowanie” chrześcijan. Do Knesetu wpłynął projekt ustawy zakazującej każdej publikacji...

Przeczytaj jeszcze to!

2
0
Podziel się z nami swoją opiniąx