INFORMUJEMY, NIE KOMENTUJEMY

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

Centralna Agencja Informacyjna

23:05 | wtorek | 16.04.2024

© 2020-2023 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

Napis „mordercy” na przydrożnym krzyżu pod Poznaniem

Czas czytania: < 1 min.

Kartka z kalendarza polskiego

16 kwietnia

Jedźcie sami do Niemiec…

13 kwietnia 1943 W czasie II wojny światowej, Warszawa była dla Niemców najniebezpieczniejszym z okupowanych przez nich miast Europy. Każdy Polak mógł wtedy zginąć...

Koniecznie przeczytaj

W województwie wielkopolskim, w pod poznańskiej miejscowości Borówiec, nieznany sprawca napisał na przydrożnym krzyżu „mordercy”.

Według cytowanej przez portal tvp.info sierż. Patrycji Strumińskiej z Komendy Powiatowej Policji w Ostrowie Wielkopolskim, policja nie otrzymała oficjalnego zgłoszenia w sprawie profanacji krzyża, więc nie podjęto działań dla ustalenia jej sprawców.

- reklama -

Bartłomiej Wróblewski, poseł z Poznania, zaapelował przy tej okazji o uspokojenie emocji związanych z kampanią wyborczą i „powstrzymanie radykałów”.

W opinii posła, niektóre wypowiedzi polityków Wielkopolski: „Wzbudzają nienawiść polityczną i niechęć do wszystkich tych, którzy nie mają liberalnego poglądu”.

Za:TVP.Info

Śledź nas na:

Czytaj:

Oglądaj:

Subskrybuj
Powiadom o

0 komentarzy
Wbudowane informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze
reklama spot_img

Ostatnio dodane

“MAUS” po raz drugi

Czyli Żydzi przedstawiani w palestyńskim podręczniku szkolnym jako „synowie świń”, to podżeganie do nienawiści, a Polacy przedstawiani w amerykańskim podręczniku (właściwie szkolnej...

Przeczytaj jeszcze to!

0
Podziel się z nami swoją opiniąx