INFORMUJEMY, NIE KOMENTUJEMY

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

Centralna Agencja Informacyjna

08:34 | poniedziałek | 27.06.2022

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

Tomasz Lis przeprasza Krystynę Pawłowicz

Czas czytania: < 1 min.

Kartka z kalendarza polskiego

27 czerwca

Proporcje 150:1

Wtorek, 27 czerwca 1581 r. Husaria była najlepszym wojskiem na świecie. Kircholm. Chocim. Wiedeń. Te nazwy znają wszyscy. A powinni znać jeszcze jedną. Mohylew. I...

Koniecznie przeczytaj

W lutym 2019 r., Krystyna Pawłowicz wygrała proces z Tomaszem Lisem o naruszenie dóbr osobistych. Sprawa trwała od 2016 r., kiedy na łamach tyg: „Newsweek”, którego Lis jest redaktorem naczelnym, opublikowany został tekst Renaty Kim i Eweliny Lis pt. “Bulterierka Prezesa”.

Redaktor Naczelny Newsweek Polska przeprasza Panią Krystynę Pawłowicz za naruszenie jej dóbr osobistych – dobrego imienia, czci i godności w artykule p.t. Bulterierka Prezesa – napisał red. Lis w oświadczeniu dodając, że stało się tak skutkiem „bezpodstawnych i niezgodnych z prawdą twierdzeń dotyczących Pani Krystyny Pawłowicz”.

- reklama -

Wskazał w nim również, że artykuł zawierał „nieprawdziwe informacje dotyczące życia prywatnego i rodzinnego powódki”.

Przyznał, że wyżej wskazana publikacja wprowadziła czytelników tygodnika w błąd. Do przeprosin odniosła się Krystyna Pawłowicz stwierdzając, że nie spełniają wszystkich nakazanych przez sąd warunków.

W tej sytuacji skorzystam z możliwości jaką daje punkt drugi wyroku, tj. sama opublikuję przeprosiny Tomasza Lisa na jego koszt – zapowiedziała Krystyna Pawłowicz na Twitterze.

- reklama -

Źródło:DoRzeczy.pl/Twitter.com

Śledź nas na:

Czytaj:

Oglądaj:

0 komentarzy
Wbudowane informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze
reklamaspot_img

Ostatnio dodane

Bez prądu, bez ogrzewania, ale z zerową emisyjnością. Oto przyszłość Europy.  

Obowiązek wyłączania klimatyzacji latem a ogrzewania zimą. Dostawy prądu i gazu tylko w określonych godzinach. To rzeczywistość wojenna? Nie....

Przeczytaj jeszcze to!

0
Podziel się z nami swoją opiniąx
()
x