INFORMUJEMY, NIE KOMENTUJEMY

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

INFORMUJEMY, NIE KOMENTUJEMY

Centralna Agencja Informacyjna

08:32 | czwartek | 20.01.2022

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

Dramatyczna akcja samolotu Ryanair! Lądowanie w eskorcie myśliwców RAF-u, tajemniczy pakunek i dwóch zatrzymanych

Czas czytania: < 1 min.

Koniecznie przeczytaj

Polska pisarka Joanna Czechowska była pasażerką samolotu linii Ryanair, który został przechwycony w czasie lotu, przez dwa myśliwce RAF Eurofighter Typhoon. Polka relacjonowała dramatyczną akcję na Twitterze.

Wszystko zaczęło się, kiedy załoga lotu FR7364 z Wiednia, znalazła w toalecie samolotu podejrzany pakunek. O swoim znalezisku piloci poinformowali brytyjskie służby. Natychmiast wysłano dwa wspomniane myśliwce, które eskortowały samolot pasażerski na lotnisko London Stansted.

- reklama -

Po wylądowaniu, na pokład samolotu weszli uzbrojeni policjanci, którzy zabrali podejrzaną paczkę i zatrzymali dwóch pasażerów. Czechowska opisała całą sytuację, jako “przerażającą”. Po kilku godzinach pisarka usunęła swoją relację.

Według informacji rzecznika londyńskiej policji, funkcjonariusze policji ds. zwalczania terroryzmu z Jednostki Operacji Specjalnych Regionu Wschodniego, na podstawie ustawy o terroryzmie z 2000 r., zatrzymali dwóch mężczyzn: 34-letniego Kuwejtczyka i 48-letniego Włocha.

Dopiero po ich wyprowadzeniu z samolotu, załoga poinformowała pasażerów o podejrzanym pakunku w toalecie. “London Evening Standard” napisał, że zawartość pakunku stanowiło “niesprecyzowane urządzenie” i list, którego załoga nie była w stanie odczytać.

- reklama -

Źródło:o2.pl

Śledź nas na:

Czytaj:

Oglądaj:

0 komentarzy
Wbudowane informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze
reklamaspot_img

Ostatnio dodane

Wojenna panika na rosyjskim rynku akcji

Załamanie cen rosyjskich aktywów i tąpniecie moskiewskiej giełdy całkowicie zaskoczyły inwestorów i analityków, alarmuje biznesowy portal RBK. We wtorek 18...

Przeczytaj jeszcze to!

0
Podziel się z nami swoją opiniąx
()
x